Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeżdżającego przez przystanek tramwaju.
3:32 - Niebieskiego złapała kamera z Ibisa

Jak widać na zdjęciu ze Street View te punkty są bardzo blisko siebie. Jak to możliwe? Gdzie on był w tym czasie że oni się nie widzieli?

#ewatylman #csiwykop
bohlen - Coś mi tu nie gra:

3:24 - Ewa została zarejestrowana przez kamerę przejeż...

źródło: comment_tsiX8PxwfMS0gReqwtkSSNaHm7xIpQTl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bohlen: No to pojawia się pytanie: dlaczego została najpierw pomylona, po obejrzeniu monitoringu przez jej chłopaka? Musiało być coś podobnego / musiał coś kręcić / jesteśmy wprowadzani w błąd.

@maxtrosoft: Tak, to był tramwaj w kierunku jej docelowego przystanku, wcześniej została zarejestrowana przez kamery tramwaju zmierzającego w kierunku przeciwnym.
  • Odpowiedz
@maxtrosoft: jeszcze raz powtórzę pytanie jest możliwość, bo nigdzie nie widziałam odpowiedzi na ten temat, że wcale nie czekała na tramwaj, tylko na taksówke czy kogoś kto pod nią podjedzie? już nawet nei musial byc to przystanek tylko gdzieś kawałek dalej ale po prostu stwierdziła że na przystanku odpocznie
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: jesli kurtka jest tak spokojny pod ibisem i nie odwraca sie, to moze faktycznie zapakowal Ewe do jakiegos samochodu (taxi/chlopak) i spokojnie zajal sie wlasnym transportem (telefon do przyjaciela, wycieczka na lotos w umowione miejsce). A z dowodem moglo byc roznie, byli nawaleni, mogl wypasc (np razem z portfelem), jakis zul zostawil na lawce. Problem w tym, ze nie wiemy ile tel. wykonal kurtka i w jakich godzinach (gdyby
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Nie miała jak sama zamówić taksówki, a połączenia niebieskiego sprawdzono, mogła jedynie sama złapać taksówkę, która jechała, ale wydaje się, że taksówka zarejestrowana na monitoringu z hotelu jedzie pasem dla skręcających w lewo, więc w kierunku przeciwnym do przystanku. Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę.
  • Odpowiedz
@mrbungle: miejsce znalezienia dowodu pokrywa się z trasą chłopaka - raczej nie przypadek. Dziwi mnie ten lotos - albo chciał się pokazać w kamerze albo faktycznie był z kimś tam umówiony.
  • Odpowiedz
@Piotrekks: tu też trochę działa psychika, czasami widzimy to co chcemy dostrzec, zdarza się czasami, że ludzie błędnie identyfikują zwłoki swoich bliskich, akurat brat Ewy wydaje się być ogarnięty i na tyle opanowany, by na spokojnie się przyjrzeć tej dziewczynie i zadecydować, że to nie jego siostra
  • Odpowiedz
@emka07: @emka07: O 3:24 musiał być opóźniony tramwaj w kierunku Wrocławskiej (opóźniony o 17 minut) lub tramwaj w kierunku Rataj (opóźniony o 12 minut). Takie opóźnienie w nocnych to też nic dziwnego. A jeżeli chodzi o tramwaj o 3:42 to tutaj czas idealnie pokrywa się z 201 w kierunku Armii Krajowej, więc w odpowiednim dla niej kierunku.
  • Odpowiedz