Wpis z mikrobloga

W końcu nadszedł ten dzień, w którym mogłem złożyć wypowiedzenie z Orange. Mam dobry telefon, jeszcze długo na gwarancji, więc absolutnie nie potrzebuję abonamentu, a patrząc na to co dają bez umowy niektórzy operatorzy na kartę to aż głupio byłoby się pakować w kolejną umowę. Konsultant w salonie pyta tylko czy ostatecznie, to mówię, że tak. Myślę sobie, fajnie, szybko bez wciskania oferty. ALE NIE!!! Teraz muszę zadzwonić do odpowiedniego działu, pewnie będzie musiał pan potwierdzić swoją decyzję. Wyczuwam coś złego.. Witam tu Pani taka i taka, czy jest pan pewien, że chce pan odejść? TAK! Mamy dla pana specjalną ofertę.. ALE MNIE NIE INTERESUJE ABONAMENT CHCĘ ZACHOWAĆ NUMER I PRZEJŚĆ DO INNEGO OPERATORA NA KARTĘ. Rozumiem, ale mamy świetną ofertę... Proszę Pani w VirginMobile mam za 29 zł nielimitowane rozmowy i smsy, do tego jeszcze 5 giba internetu. Tak, tak rozumiem, ale jak pan bardzo chce internet to mogę panu zwiększyć do 2gb i do tego nielimitowane rozmowy za 26 zł, oczywiście umowa na dwa lata.. WAT!? Nie ja chcę odejść, możemy skończyć tę dyskusję?! Ludzie w salonie paczo, trochę śmieszkują. Ale ma pan świadomość, że traci pan u nas STAŻ, I JUŻ BĘDZIE PAN TRAKTOWANY JAK NOWY KLIENT ..... WTF?! Dostaję gorszą ofertę niż nowy klient bez żadnego stażu, ale co tam, stracę staż!!! Jeszcze 5 minut męczenia, brak zgody na żadne oferty przez telefon sms czy co tam się da, i za miesiąc jestem wolnym człowiekiem ;). Co jak co, ale ten tekst ze stratą STAŻU mnie rozbawił do łez.
#orange #telefony #android #windowsphone #takbylo #chwalesieczyzale
  • 15
@jaro07: nic z tych rzeczy, jeszcze cos zle zaznaczą i numer stracisz, albo jak juz przejdziesz na karte to sie okaze ze jest niezarejestrowany (pewnie tak) i kolejna wizyta w salonie zeby zarejestrowac bo to niezbedne do przeniesienia
@fervi: no wlasnie prawo zobowiązuje ich przerzucic numery do "matki" :) juz byly takie sytuacje - mtv mobile (przerzucili z automatu ludzi do t-mobile). Albo lebara mobile upadla z dnia na dzien i miesiac dali na przeniesienie (zdązylem) a ludzie jeszcze przez 3 miechy przenosili i sie dalo, wiec jak dla mnie nie ma co sie bac