Wpis z mikrobloga

Mieszkam sobie poza moim miastem rodzinnym od ponad 7 lat, dzwoni moja mama, że polecony do mnie przyszedł, nie miała czasu go odebrać i dopiero dziś pojawiła się w urzędzie pocztowym, okazało się, że to od komornika sądowego i nie wydadzą jej, bo musi być upoważnienie, a dziś ostatni dzień. Na szczęście pracowniczka poczty przeczytała z pieczątki imię i nazwisko tego komornika. Znalazłem w internecie numer, dzwonię tam, przedstawiam się, pani sprawdza moją sprawę, po czym dowiedziałem się, że chodzi o alimenty, które nie zawsze były płacone przez mojego starego. Mam już 33 lata, więc chyba od 9 lat mi już nie przysługują, nie ważne. Właśnie się dowiedziałem, że komornik wyegzekwował 16 tys. cebulionów i prosi mnie o podanie numeru konta lol :P #coolstory #truestory #wygryw
  • 68
  • Odpowiedz
@myszczur: najs. musi ojciec to tez #!$%@?. zaplacil raz czy dwa alimenty i tyle. w swoim 20 letnim zyciu widzialem go moze kilkanascie razy. lel. moze tez mi kiedys spadnie gwiazdka z nieba. powodzenia z wydawaniem kasy. :D
  • Odpowiedz
@myszczur: ja 3 lata po studiach dalej dostaje alimenty, ktore komornik mojemu staremu sciaga z konta z jego dosc pokaznej gorniczej wyplaty :) Stary jest zamroczony piciem ze nawet nie wie ile mam lat xD
  • Odpowiedz
@myszczur: idz/zadzwon do komornika bo to moze byc dopiero czesc kwoty :) pamietaj, ze odsetki za nieplacone alimenty naliczaja sie za kazdy rok osobno i jest to zazwyczaj 20% w skali roku, jest napisane ile dokladnie na wyroku z rozprawy o przyznanie alimentow
  • Odpowiedz