Wpis z mikrobloga

Wynik starcia Stannisa pod Winterfell to jest jakaś porażka, ja myślę że to północne #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która poparła tych #!$%@?ów karakanów Boltonów to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 5 czy 10 tysięcy żołnierzy, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą #!$%@?ć Boltonowie. Lannisterowie was tak nie wyruchali jak wyruchają was Boltonowie, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym nikt #!$%@? nie był w stanie powiedzieć, że Stannis Baratheon jest prawdziwym królem, że ten człowiek ma wielkie sukcesy militarne, że te lannisterskie #!$%@?! powtarzam lannisterskie #!$%@?! Lannisterskie #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i nazywały zdrajcą, że to nie jest czymś wartym tego, by ten człowiek zasiadł na Żelaznym Tronie. Będzie was Bolton ruchał w dupę, będzie was Bolton #!$%@? dymał tak, jak was Joffrey nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Roose Bolton śmieć, zniszczy was. Lannisterowie, Tyrellowie, Redwynowie, będą wam #!$%@? odbierali smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, północni idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już statek do Essos gotowy i będę się z was #!$%@? frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? boltonowskie poparli. Nie Stannisa, nie prawdziwego króla, tylko jakieś #!$%@? Tommenów, bękartów w dupę #!$%@? #!$%@?, Renlych #!$%@?ńców pedałów popierali. To właśnie jest ta #!$%@? Północ. Przez taką #!$%@?ę Północ, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w Westeros nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i was plądrować, bo jesteście bandą #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście poparli Stannisa, którzyście wspomagali go, dziękuję. Bo to garstka ludzi, garstka ludzi, dzisiaj to jest 5 tysięcy osób, może 10. (Nie graj na tej lutni, bo ci ją rozjebię na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Północy nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? pola to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? na polu i dawanie dupy Boltonom, to wy #!$%@? Północ, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? poparli Boltonów niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, zdrajcami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było palić córeczkę, szkoda było ujawniać nieprawe pochodzenie Joffreya i Tommena. Głupia Północ, głupie śmieci #!$%@?, was to tylko olejem nasmarować, na stosie spalić. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

zaczerpnięte z facebooka

#heheszki #graotron #niepopularnaopinia , raczej nie #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3