Wpis z mikrobloga

@baney114: widzę albo grubo albo wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz główkę pod wideł 1". Możesz kupić carbona 1" pod ahead - np. aperbic na allegro powinien jakiś wisieć koło 300 pln, do tego stery 1" ahead np. PRO - tanie a maszyny i w porządku. Jak chcesz ahead to jeszcze widziałem ostanio za 200 stalowy wideł orłowskiego z rur deda, ale cienszki, 750g.Mostek jak nie pasuje
@lubfarmaceute: własnie siedze na allegro i nic ahead 1' carbon nie znalazłem. Bylo by to dobre rozwiazanie, pod mostek zawsze można jakies podkładki dać i nie było by problemu.
Teraz jeszcze myślę, czy moze firma co robi ramy nie wspawali by główki pod 1 1/8...
@baney114: ta rama to jakieś cudo? bo jak nie to szkoda kombinować. sterówki w carbo widle z jednego kawałka carbo też głupio wymieniać. Możesz wymienić w jakimś stalowym zwykłym, wieść gminna niesie, że u Kondeja za stówkę (nie mam pojęcia kto to i gdzie to ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ten aperbic widzę z allegro uciek, Bernard miał jeden też już nie ma. Jak masz wolne 1800
@kozio23: Jak znasz taką firme co wsadzi mi pod ten widelec sterówke 1 cal to spoko, [link] było by to swietne rozwiązanie. Bo szukanie widłą 1' to cieżka sprawa, a ramy pod ten wideł bardzo kosztowna.