Wpis z mikrobloga

wg mnie ta gra miała najlepszą grywalność ever :D ale niestety jak wszędzie, chcieli ulepszać i ulepszać i się posypało
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Ja pamiętam, jak dopiero zaczynałem grać. Grę polecił brat, tylko najpierw powiedział mi, że jeżeli nie będę znać dobrze angielskiego, to nie będę mógł grać (pytaniem kontrolnym było, jak jest łopata po angielsku :D).
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: gra ktora wytrzymala od lat 90tych pomimo braku dzwieku i gownianej grafiki, a wielomilionowe mmo i gw2 itp padaja po roku dwoch albo musza sie zmieniac pod naciskiem graczy.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: 7.6 na zawsze w moim sercu. Gra która nauczyła mnie podstaw angielskiego. Jedyna gra po której się płakało gdy się wyłożyło na expówce czy przez PKrów. Nigdy nie rozumiałem hejtu na tą grę. Każdy ją oceniał po tym jak wyglądała, a w prawdzie nie znam bardziej wymagającego MMO od Tibi.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Pamiętam jak na osiedlu dosłownie każdy niezależnie od wieku w to grał. Raz #!$%@?śmy jakiegoś większego lvla, odpisał, że mamy hunta a okazało się, że to jakiś dres 4 lata starszy od nas i hunta mieliśmy w realu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Ja osobiście nie miałam komputera w domu, ale i tak zasmakowałam uroku tibi. Pytalam się znajomych, co posiadali komputery, czy mogę do nich na nocowanie przyjść. Jedna, dwie osoby się nabrały, ale trzecia już wiedziała, jakież to ja mam intencje. Potem już nikt mnie nie zapraszał. :P
  • Odpowiedz
@wuj0: @WezelGordyjski: Czy to nie był po prostu mniej rozbudowany, mniej sandboxowy klon Ultimy Online?
EDIT: A nie sory. To wyszło przed Ultimą, tylko grafikę zerżnęli z wersji RPG, która była przed wersją Online. :P
Tak w ogóle to nie wiedziałem, że to było zrobione we Flashu, jak Wikipedia twierdzi. Ciekawostka!
  • Odpowiedz
- sell mace
-offer
- 50gp
- fyck yrself

Rook najlepszy, jak grałem pierwszy raz 7.6 to wychodziłem z niego trzy tygodnie.
A ostatnim razem wbicie 8lvl zajmuje 3-4h
  • Odpowiedz