Wpis z mikrobloga

Mirki, ale się wkurzyłem. Czekam na przelew za puszczanie reklamy w sieci. Uzbierałem trochę grosza to podałem konto w formacie IBAN i kod SWIFT/BIC. Kodu SWIFT na stronie #ideabank nie znalazłem to skorzystałem z ich wyszukiwarki i tam po wpisaniu kraju, miasta i po wybraniu IDEA BANK wskazało mi kod jak na screenie czyli ieeaplp1. Czekam na przelew już 10 dni i się nie pokoje, bo dawno powinien być. Sprawdzam i okazuje się, że IDEA BANK leci sobie w wuja. Bo zmienili kod swift na ieeaplpa. I po czacie z konsultantem dowiedziałem się, że przelew do mnie nie dojdzie. Wróci do nadawcy, a nadawca zrobi resend w następnym miesiącu. No urwa! Jak tak można?! Czemu zły kod pojawia się na stronie banku? Jestem w plecy prezenty na święta. #gorzkiezale #banki
Pobierz hejtrick - Mirki, ale się wkurzyłem. Czekam na przelew za puszczanie reklamy w sieci....
źródło: comment_b32z4hoDE8PDSnjV2TaKLIOAKZT4EkCq.jpg
  • 4
skorzystałem z ich wyszukiwarki i tam po wpisaniu kraju, miasta i po wybraniu IDEA BANK wskazało mi kod jak na screenie czyli ieeaplp1.


@hejtrick: możesz konkretnie napisać gdzie taki kod podało? ja jakiś czas temu szukałem ibanu i znalazłem ieeaplpa