Wpis z mikrobloga

niby nic niewzykłego, ale jednak fajny przykład #podwojnestandardy
na głównej #gw wisi tekst o hejterach #kuzniar wszystko okraszone fotkami, które robią z niego męczennika
zaraz pod tym zajawka tekstu o memach z #dzieciakzmonu - w środku totalna beka z jego wyglądu i wieku

spoko nie? śmiech i disowanie kuźniara to niezrozumiały hejt, który doczekał się "bardzo mocnej akcji" - ale naśmiewanie się z kolesia tylko dlatego, że wygląda jak ciapa i ma 20 lat - to "było pewne, że tak się skończy". Różnica między dwoma panami - jeden jest dziennikarzem, czyli kolegą, a dodatkowo lojalnym dziennikarzem; drugi jest związany z inną opcją polityczną i nie ma kolegów wśród dziennikarzy.

#4konserwy #neuropa #polityka
k.....o - niby nic niewzykłego, ale jednak fajny przykład #podwojnestandardy
na głów...

źródło: comment_CMBgUgoTEnq0Wldbh4u9vCuffKZdNGWX.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Dobra żarty żartami ale król hejtu został twarzą kampanii przeciw hejtowi. HAHAHA to przekracza pewien poziom dobrego smaku.
Ten człowiek nie jest wyśmiewany że względu na rasę, przynależność czy cokolwiek co może go gdzieś zaszufladkowac ale zwyczajnie na zasadzie "nosił wilk razy kilka... Ponieśli i wilka".

Jest taka zasada ( przynajmniej u mnie) - jeśli ktoś mnie drażni męczy swoim zachowaniem to go olewam, od wracam się od niego a nie zalewam
  • Odpowiedz
@kapuczino: Nie porównywałbym tych dwóch rzeczy. Nie lubię Kuźniara, ale ciężko nie przyznać, że nienawiść w jego stronę w internecie jest olbrzymia.

W przypadku #dzieciakzmonu nikt się tam nienawiścią raczej nie wykazał - raczej humorystyczne robienie sobie jaj z jego wieku i tyle. Wszystko to było w granicach dobrego smaku i satyry z osób publicznych.

Nikt go od "#!$%@?" nie wyzywał, śmierci nie życzył itp. itd.
  • Odpowiedz
@rzep: pewnie dlatego że dzieciak nikogo nie obraził. Kuzniarowi się zdarzało publicznie obrażać rodaków. Z resztą w tv często to robi.i co w tym dziwnego że potem to wszystko do niego wraca?
  • Odpowiedz
pewnie dlatego że dzieciak nikogo nie obraził. Kuzniarowi się zdarzało publicznie obrażać rodaków. Z resztą w tv często to robi.i co w tym dziwnego że potem to wszystko do niego wraca?


@Theczarek: No ok, ale to nie zmienia faktu, że nie ma tu porównania co do tego co spotyka Kuźniara a co spotyka dzieciaka czy innych bohaterów memów.

Hejt =/= satyra.
  • Odpowiedz
Nikt go od "#!$%@?" nie wyzywał, śmierci nie życzył itp. itd.


@rzep: na razie tylko mówią, że jest ofiarą pedofilii, ewentualnie jest dupą macierewicza - a gość nie wypowiedział się publicznie ani razu

porównaj to do sytuacji kuźniara, który sam się ośmieszał (akcja Wallmart), zniżał do poziomu swoich hejterów a także sam hejt rozpoczynał ("szukanie miejsc nieskażonych Polakami")
  • Odpowiedz
na razie tylko mówią, że jest ofiarą pedofilii, ewentualnie jest dupą macierewicza - a gość nie wypowiedział się publicznie ani razu


@kapuczino: Nie widziałem tego i raczej nie to pokazuje w zamieszczonych memach Wyborcza, więc porównanie nadal trochę bez sensu.
  • Odpowiedz
raczej nie to pokazuje w zamieszczonych memach Wyborcza


@rzep: bo to jest takie szczucie w białych rękawiczka - dziennikarze wyborczej tylko wrzucają niewinny materiał o dzieciakuzmonu który ma śmieszną fryzurę i krzywy zgryz, a że pod materiałem są spekulacje o jego pupci, to przecież nie ich wina. prawda?

do tego ten spot z kuźniarem o tym, że hejt jest problemem społecznym - to trochę jakby zrobić spot z breivikiem o
  • Odpowiedz
bo to jest takie szczucie w białych rękawiczka - dziennikarze wyborczej tylko wrzucają niewinny materiał o dzieciakuzmonu który ma śmieszną fryzurę i krzywy zgryz, a że pod materiałem są spekulacje o jego pupci, to przecież nie ich wina. prawda?


@kapuczino: Nikt nie naśmiewa się tam z jego cech fizycznych - przejrzałem te memy na gazeta.pl i wszystkie dotyczą jego wieku, Harrego Pottera i grania na konsoli/komputerze. Tylko jeden porównuje go
  • Odpowiedz
czy widzialeś takie komentarze pod adresem dzieciaka z Monu :

Powinni złapać tego psychopatę dzieciakazmonu i zamknąć gdzieś w zakładzie dla obłąkanych, czemu nikt nikt nie interweniuje?, trzeba szybko leczyć tego chorego bydlaka

Dzieciakuzmonu weź sie lecz ty chory #!$%@?

Oj
  • Odpowiedz
@Goofas: zajrzyj do tekstu, który wisi na GW - pierwszy lepszy komentarz z góry:
"nie ma to jak młoda pupcia"

A dzieciak z monu nigdzie nikogo nie prowokował, na nic nie hejtował - jedyne czym się wyróżnia to obciachowa stylówa. Po co GW nakręca ten hejt?
  • Odpowiedz
@kapuczino: odpowiesz na moje pytnanie ?

"czy widzialeś takie komentarze pod adresem dzieciaka z Monu"

Widziałeś, żeby ktokolwiek mówi o nim że jest #!$%@? ryjem, cwelem itd ?

Czy widzialeś, żeby Kuźniar nazywał kogokolwiek cwelem, #!$%@? ryjem itd ?
  • Odpowiedz