Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke
Witajcie!
myślę, że tag #gnidawygrywazbialaczka zdecydowanie coraz bardziej pasuje :)
tak, jak wczoraj przewidywałem.. to był udany dzień
po 1 - koniec szczania do słoika (ʘʘ)
po 2 - kroplówki.. zdecydowanie ich mniej.. jest godzina 10 i dostałem dopiero dwie.. normalnie o tej porze leciała już chyba ósma :)
po 3 - wyniki wg lekarzy mam już praktycznie, jak u zdrowego człowieka :)
czekamy na tomografię w poniedziałek, żeby ewidentnie stwierdzić, że zapalenie płuc i jakieś ewentualne powikłania też mam z głowy
i cóż dalej.. czekam.. na pobranie szpiku i wynik badania w nadzei, że wszystko dobrze i będę mógł w końcu iść do domu ()
gnida84 - #gnidamabialaczke 
Witajcie!
myślę, że tag #gnidawygrywazbialaczka zdecyd...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnida84: pytanko natury technicznej, bo czytałem artykuł o mordercy po przeszczepie szpiku, który miał podwójne DNA, szukali drugiego sprawcy, a to ten sam koleś. Gdy wyzdrowiejesz do końca, wrócisz do żony i uda Ci się zmajstrować nowego minionka, to czy nowy minionek może przejąć w pełni DNA dawcy i jakoby nie będzie biologicznie spokrewniony z Twoim starszym synem? (od strony ojca)

Nie znam się na medycynie w sumie, tam DNA
  • Odpowiedz
@Demyan: to tak nie działa, póki ma swoje jimmies to minionek będzie spokrewniony z nim. Dla przykładu szanowny cumplu kiedyś w jakimś azjatyckim kraju przyszły dwa bliźniaki jeden z dwoma drugi chlopiec bez, więc przeszczepili jedno drugiemu, tyle że ten pierwszy i tak będzie genetycznym ojcem jeśli ten drugi zrobi dziecko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gnida84: Brawo Ty :-) piekielnie się cieszę, że już masz tak blisko metę (czyt powrót do domku :-))

Tak z ciekawości, pokazałeś żonie Mikroblog, swoje wpisy i komentarze Mireczków? :-) Jestem ciekawa jej opinii na nasz temat :-)
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: sama znalazła po ostatnim wykopie ;) póki Ci skomentowała tylko jeden wpis, w którym jedno z moich zdań jej się nie spodobało.. Ale czułem, że tak będzie.. znaczy nie było żadnej burzy czy coś ;) ogólnie chyba pozytywnie to wszystko odebrała :)
  • Odpowiedz