Wpis z mikrobloga

@dianabol: nie puściła się, tylko "przeżywała przygodę", a w ogóle to wina faceta, ona jeszcze powinna mieć prawo się ubiegać o odszkodowanie, bo w sumie to ona jest ofiarą #pdk

@jachopl: sądząc po wypowiedziach, to niezły plankton intelektualny, wiec jeśli to nie jest jakaś rodzina to dziwię ci się, że w ogóle kisisz ją w znajomych. Chyba, że szukasz tulei na boku ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Tostu: @Willy666: długo by tłumaczyć, ale bardzo mi kiedyś pomogła (i nie chodziło o pomoc w wypolerowaniu trąbki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ogólnie jest mądrą typiarą, ale jej sposób rozumowania w związku czasami mnie przerasta.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: @Madlen_: Wydaje mi się, że sensem wpisu @jachopl jest #logikarozowychpaskow - czyli laska zdradziła faceta, dostała kopa w dupę, teraz ten gościu jest cały czas zły i mu "#!$%@?" (co jest dość naturalnym i częstym zjawiskiem, jak kogoś ktoś zdradził), a ona nadal go nagabuje - i nawet "nie wie" czemu.

Powinien zerwać z nią kontakt, ale być może zdążył się już zaangażować, albo
  • Odpowiedz
Ale skoro wybaczył to powinien dać spokój i jej nie męczyć co wieczór.


@deroo: z drugiej strony nie można powiedzieć "spoko wybaczam" i przejść do porządku dziennego. Zanim relacje wrócą do normy trochę czasu musi minąć.
  • Odpowiedz