Wpis z mikrobloga

No elo mordeczki.

Sprawa @sermacieja ([*]) pokazała nam dwie rzeczy:

1. #4konserwy nadal da się złapać na najprymitywniejszy nawet bait, nawet się specjalnie starać nie trzeba - łykają wszystko, co choć w minimalnym stopniu pasuje do ich światopoglądu.
2. Wykopowa prawica wyklęta ma jaja tak olbrzymie, że nie jest w stanie przyjąć porażki na klatę tylko zgłasza przeciwników "politycznych" na mendow..., ekhm, do moderacji. Gdybym był złośliwy to przypomniałbym w tej chwili słynną aferę sprzed paru miesięcy, gdy #4konserwy wydawało się, że #neuropa zgłasza ich komcie do fundacji jakiejś-tam, ryk był straszny, no bo przecie lewaki walczo z prawdom i wogle wolnoźć sowa kuwa.

Zazwyczaj w donoszenie się nie bawię, szkoda mi czasu, nie jestem wszakże bezrobotnym konserwiarzem który cały dzień poświęca na walkę ideologiczną na portalu ze śmiesznymi obrazkami z papieżem i kotami, ale... cóż - tym razem fil gud, men.

Pozdro i z fartem, mireczki!

#neuropa
Pobierz mnik1 - No elo mordeczki.

Sprawa @sermacieja ([*]) pokazała nam dwie rzeczy:

1....
źródło: comment_UpvISAMrf9NW6JGmw75F2dMKFO34uMTK.jpg
  • 19
@mnik1: nie należę do tych mitycznych 4konserw, ale się wypowiem. Z tego co każdy rozgarnięty użytkownik widzi to neuropa poświęca masę czasu na zgłasznie i internetową "walkę". Wystarczy zajrzeć w tag #stobanowdlaprawakow
Mi by się nie chciało nawet minuty poświęcić na taką zabawę, a tam są użytkownicy, którzy klepią setki zgłoszeń i wpisów kogo udało im się zbanować. Gdybyście tyle wysiłku ile wkładacie w wojenki, spożytkowali na dodawanie ciekawych znalezisk to
nie należę do tych mitycznych 4konserw, ale się wypowiem


@kaucz: Ależ oczywiście, pewnie dlatego z dziką radością udzielasz się w circle-jerkach osób które zzieleniały po banhammerze, co nasuwa wniosek, że mamy do czynienia z kolejnym kontem-pogrobowcem któregoś z "niewinnie skazanych".

Z tego co każdy rozgarnięty użytkownik widzi to neuropa poświęca masę czasu na zgłasznie i internetową "walkę"


No ja na przykład nie widzę - możesz mi wskazać kto dokładnie poświęca tyle
@kaucz: No proszę, masz zaskakująco dużą wiedzę jak na kogoś, kto "absolutnie nie bawi się w wypokowe wojenki ideologiczne".

Czyli że teoria o przybyszu z banhammera staje się coraz bardziej wiarygodna.