Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale co jest nie tak z ludzmi, stoje dzis rano w piekarni w kolejce po kanapke, dwa sebixy przede mna, jeden byl bardziej ogarniety i cos tam sie umial odezwac, ale drugi to ja #!$%@?, nie wiem czy to stulejarność czy taka poza niezłomnego sebixa postrachu dzielni, ale do kasjerki (mloda dziewczyna takie 6,5/10) powiedzial tylko "z kebabem na ciepło" jakby nie dalo sie zaczac od dzień dobry (swoja droga jakim trzeba byc ułomem zeby nawet kanapke z kebabem brać :D), jak go zapytała jakie pieczywo to coś tam nie wyraźnie odpowiedział, ani przez chwile nie nawiazał kontaktu wzrowkowego z kasjerka, i chamsko rzucił jej 10zl na lade. Jakbym nie byl z rozowym i nie chcial imby od rana odstawiac to bym mu chyba cos powiedział http://i.imgur.com/20mptNT.jpg strasznie mnie #!$%@? takie chamstwo codzienne, brak jakiejś podstawowej życzliwości, jak wieczorem stoje w tej samej piekarni w kolejce po chleb to czasem na 10-15 osób to może 2 ze mna włącznie powiedzą "dobry wieczór poprosze dziękuje" a reszta bydła (chociaż czasem przyjeżdzają autami za kilkaset k) tylko rzuca "mały wiejski pokroić!" NO #!$%@? LAŁBYM PO MORDZIE prostaków #sebix #patologiazewsi #chamstwo
  • 4
@ovonel: norma, i to nie tylko u polmozgich sebixow, wśród zwykłych, wykształconych osób też. Teraz rządzi kultura własnego ja, od dobrego wychowania ważniejszy jest nowy telefon.