Wpis z mikrobloga

@Winters_III: ja mam pad xeox, koło 100zl dałem w RTV, z bezprzewodowym był problem,zamienilem na przewodowy. po około 100h w rocket league zepsuł się klawisz od skakania (X) ale zamienilem na kółko i jest ok. w falloucie ten zepsuty klawisz nie przeszkadzał. w miarę wygodny, podobny do pada od xboxa, wszystkie gry które testowałem bez problemu wykrywaly go i od razu poprawnie mapowaly klawisze
@mythbuster: Własnie słyszałem o Xeox, że troche mu się psują przyciski.
@valadin37 @plnk Znalazłem taki bedzie ok? Zauwazylem ze bezprzewodowy to koszt ok. 150 zl, a w sumei kabel mi nie przeszkadza, a chcialbym new sztuke. Gral bede głownie w serie Assasin Creed
@durumuru Własnie mam taki z marektu, teraz chcialbym troche poreczniejszy i lepszy....
@Winters_III: Do stu cebulionów dostaniesz pada od X360 na kablu USB. Współpracuje z praktycznie każdym tytułem bez zbędnego softu, wystarczy zainstalować sterowniki z dołączonej płyty. No chyba, że dołożyć możesz jeszcze około trzydziestu cebulionów to dorwiesz wersję bezprzewodową z adapterem pod USB i dwoma paluszkami AA w zestawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winters_III: pad przewodowy XBOX 360 ma wtyczkę USB, podłączasz, sterowniki same się instalują i grasz. Zero kombinowania. Do bezprzewodowych jest dołączony specjalny odbiornik (do jednego "podpinasz" do 4 padów), też na USB.
@plnk: Czyli prosto i bez problemu. Wczesniej mialem pad typu taki jak do PSa, ale mam wrazenie ze ten do Xboxa tez polubie. Ciekaw jeste jak dlugi kabel ma ten PAD

Znalazłem ma 3 metry długości, dla mnei jest to kosmos, jak bezprzewodowy ;]
@Winters_III: Miałem właśnie pisać, że kabel długi. Osobiście mam wersję bezprzewodową, do tego solidne akumulatorki, ale wersję na kablu też używałem i jest spoko, lżejsza trochę, bo odpada koszyk z akumulatorkami. Polecam, bierz śmiało cumplu. W tej cenie najlepszy wybór!
@Winters_III: czytaj też opisy. Masz fragment tego pierwszego. To pewne różne rewizje. Nie mam pojęcia, czym mogą się różnić.

Kontroler przewodowy przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników konsoli Microsoft Xbox 360 zgodny również z komputerami klasy PC.