Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: kX Project. Akurat pod Win7 działały bez problemów. Jest fix na Win8.1 i 10, pierwszy wynik po wpisaniu
"audigy 2 zs windows 10 kx fix".
Jeśli nie chcesz spędzić paru godzin na bawieniu się w routing sygnałów w kXach, to sprawdź te sterowniki - kumpel też ma Audigy pod Win10 i podobno działają bez zarzutów.
  • Odpowiedz
@RudyLis: Tak... co w tym dziwnego? Każdy system tak skomplikowany jeszcze rok od wyjścia jest porządnie łatany, bo posiada miliony błędów, często krytycznych. To nic złego, ot normalna sprawa. Żadna normalna firma nie instaluje nowego systemu, zwykle trzyma się takiego który jest super sprawdzony. Windows 10 dopiero niedługo będzie poza prawdziwą betą. Tak było z każdym windowsem prócz 7 ze względu na specyfikę czyli bardziej aktualizację niż "nowy system".
  • Odpowiedz
Tak... co w tym dziwnego?


@Loloman: wszystko, bo to co żeś powiedział nie ma sensu. Błędów nie ma (nie zauważyłem żadnego a używam od premiery) a błędy krytyczne nie raz są odkrywane lata po stworzeniu czegoś, więc no. Betę to mogłeś nazwać Insider Preview, teraz jest normalnie działający system
  • Odpowiedz
@RudyLis: Cóż za argument że nie zauważyłeś żadnego........ naprawdę? Ta rozmowa ma w ogóle sens jeśli wypisujesz coś takiego? Prócz Ciebie jest pewnei z kilkadziesiąt milionów innych użytkowników każdy używający tego inaczej, a wśród nich osoby zajmujące się często profesjonalnie łamaniem zabezpieczeń, szukaniem błędów itd. Windows 10 - jak każdy system po wyjściu był w wersji beta. Chodzi o ilość błędów, zawsze na początku są ich setki, czesot tysiące, by
  • Odpowiedz
@Inguz:
-za dużo wysyła do Microsoftu, nie da się tego normalnie wyłączyć,
-wielu programów nie chce zainstalować,
-brak kontroli nad instalacją aktualizacji,
-wyszukiwarka w menu start w porównaniu do 7 działa jak gówno, po instalacji systemu musiałem się posiłkować dodatkowym oprogramowaniem,
-ilość wydawanych łatek i mnóstwo dodatkowej w nich funkcjonalności świadczy o tym, że ten system to
  • Odpowiedz
@dawidpotok: Windows 10 to będzie taki Skynet z Terminatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Windows 10 ma dla mnie taki plus, że się szybciej uruchamia niż "siódemka". Do nowego panelu sterowania można się przyzwyczaić, choć stary był dużo lepszy i czytelniejszy.
Nieokiełznane aktualizację denerwują, tak samo ten wysył informacji, to mi się nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inguz: Czyli generalnie się zgadzasz, ale piszesz, że "dobry system". Jak to tak?
A do nowego panelu nie można się przyzwyczaić, bo nie dość, że jest mega ubogi w opcje, to jeszcze to ten sam schemat co z metro w 8 - 2 interfejsy. Albo robisz jedno dobrze, albo 2 tak sobie.
  • Odpowiedz