Wpis z mikrobloga

@slepowzroczny:
Bo niektórzy po prostu lubią dziewczyny w długich włosach. Takie im się podobają. A te w krótkich im się nie podobają, albo podobają mniej.

Jak dla kogoś spadasz z gęby o 2 pkt / 10 i to wyłącznie przez swoje widzimisię, celowo, to nie jest to zbyt korzystne. Naturalnie, nie jest tak, że Twoje włosy czy Ty należysz do niebieskiego. Ale normalne jest, że jak se z kimś jesteś, ot
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Odpowiedz sobie na pytanie komu masz się podobać i na tej podstawie podejmij decyzję, ale pamiętaj, że on też będzie wiedział komu chcesz się podobać.
  • Odpowiedz
@slepowzroczny:
PS. Jak autentycznie masz brzydkie włosy i lepiej Ci w krótkich i niebieski to kmini, to przecież nie ma żadnego problemu. Ktoś po prostu Cię PYTAŁ, chcąc się upewnić, że tak faktycznie jest.

I dobrze. Bo generalnie, ścięcie włosów to często pomyłka. Laski chcą "coś zmienić", potem przez pewien czas się sobie podobają, bo są "zmienione", a potem się okazuje, że jednak lepiej było w długich (bo było...). Tylko że
  • Odpowiedz
@slepowzroczny:

xddddd polecam wyjść z piwnicy

Chybiłaś. Ja akurat nie jestem przegrywem, tylko bogatym geniuszem, sportowcem-amatorem i filantropem -- bez problemów z kobietami.


Wygląd zewnętrzny to serio nie wszystko

Co? Dla kobiet? Wygląd zewnętrzny ma miażdżąco dominujące znaczenie w uzyskiwaniu partnera.

W długotrwałym związku co prawda to nie jest jedyna ważna rzecz. Ale jest ważna.

Wyobraź sobie, że jest to pewien przypał... Deklarujesz, że będziesz posuwać tylko jedną laskę, a ona
  • Odpowiedz
@slepowzroczny:
A ja Ci mówię, że włosy mogą dodać twarzy +2 do skali Rucholeva. Tym bardziej, że makeup etc. też uczyłaś się od zawsze do długich. Włosy mogą też niwelować defekty kształtu twarzy, np. "pucołowatość". 2 pkt to dużo.

Poza tym, ładne, długie włosy są po prostu ładne same w sobie. IMHO, dodają punktów nie tylko do gęby, ale też do całej sylwetki. Oczywiście, nie każdej dane jest mieć ładne, długie
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Bo dlugie wlosy sa po prostu ladniejsze. Jak moj rozowy chcial sie na krotko ostrzyc to jej to tak wytluczylem:
Ja: Jakie wlosy w wiekszosci maja mlode dziewczyny?
Ona: No dlugie
Ja: A jakie wlosy maja w wiekszosci starsze kobiety?
Ona: No krotkie.
Ja: To scinajac sie na krotko do kogo sie upodabniasz?
Ona: ...

Zadzialalo, poza tym powiedzialem jaj, ok scinaj wlosy ale ja wtedy skacze na bungie i
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: No ogólnie laski prezentują #logikarozowychpaskow- muszę zmienić fryzurę bo mi się ta znudziła (przez ostatnie 3 tygodnie od momentu przefarbowania np) - więc #!$%@? je tak krótko, ŻEBY PRZEZ NASTĘPNE PÓŁ ROKU CHODZIĆ W JEDNEJ FRYZURZE NA GARNEK BO NIC Z TYM GÓWNEM NA GŁOWIĘ SIĘ NIE DA ZROBIĆ...
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Będąc w związku partnerzy powinni się liczyć z opinią drugiej połówki. Nie wiem też co rozumiesz przez ścięcie włosów: podcięcie, czy ścięcie na krótko?
Taki skrajny przykład: spotykasz się z kimś, jesteście w związku, a on nagle postanawia zrobić sobie tunele i bardzo widoczne tatuaże.
Potrafię sobie wyobrazić, że facet nie chce, żeby jego dziewczyna ścinała włosy na krótko, bo zwyczajnie takie laski mu się nie podobają, a wbrew pozorom
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: wyjdziesz z gimbazy będziesz miała te 18 lat to ci się zmieni. Też kiedyś mówiłem że wygląd nie jest ważny ale dorosłem i mi się odmieniło. Czemu niby miałbym być z laska która mi się nie podoba? Myślisz czasami trochę?
  • Odpowiedz
  • 2
@Stragan: kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że wykop to siedlisko skrajnych debili. Ja nigdzie nie pisałam o celowym oszpeceniu siebie, a jedynie o scieciu włosów. Sorry, ale jeżeli masz podejście, że jeśli jak wyżej kolega pisał ktoś zetnie włosy i straci w partnera oczach to można go zostawić, to ręce opadają. Związek buduje się na zupełnie innych płaszczyznach i wygląd jest oczywiście ważny, ale nie najważniejszy. Co zrobisz jak Twoja
  • Odpowiedz
  • 1
@Stragan: nie goli się już dużo dłużej :p ty, a gdzie ja pisałam o nieprzestrzeganiu higieny? Może sobie włosy zapuszczac ile chce i gdzie chce. Nie zmieni to w żaden sposób mojego stosunku do niego, oczywiście mogę mu zasugerować co mi się bardziej podoba i on się dostosuje lub nie, ale nie będę za niego decydować. Bo jak się wiazalismy to miałeś brodę i masz ja mieć po wsze czasu bo
  • Odpowiedz