Wpis z mikrobloga

tl;dr


Jakie to czasy nastały, że mniej obawiam się kupować u chińczyków na alliexpres czy innych gearbestach niż od polaka na alledrogo. Na myśl mi nie przyszło, że koleś z 7.7k ocen będzie naciągaczem - a do tego mama ponaglała, żeby jej szybkę do telefonu kupić, to nie pomyślałem, żeby komentarze sprawdzić.

Jakbyście kiedykolwiek chcieli kupować cokolwiek u sprzedawcy @screen-guard to zastanówcie się dwa razy.

Z tego co widzę to robi to od dawna, nie ma z nim kontaktu. Obiecuje zwrot pieniędzy po czym kontakt się urywa. No ciekawie... a allegro nic z tego sobie nie robi. Da się takiego delikwenta jakoś zgłosić?

Ciekawe czy pójdzie odzyskać pieniądze. Co gorsza, przesyłka to połowa ceny samego produktu.

#allegro #januszebiznesu #oszukujo #gorzkiezale #cozadzien
sirgorn - tl;dr
SPOILER

Jakie to czasy nastały, że mniej obawiam się kupować u ch...

źródło: comment_AFoq8VXLX5StD6D862Gip0YR5EVonANO.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@elemenTH: z tego co widze nie wystawia negatywów - zostawia bez odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym narazie czekam na jego odpowiedź. Jak nic się nie ruszy to pewnie wystawię negatywa i zrobię zakupy w sklepie, albo u chińczyków. Bo przecież na policję nie pójdę, to nawet nie mam szans ten cały program ochrony kupujących.

@allegro_pl jest sens do was się zgłaszać przez formularz gdzieś na
  • Odpowiedz