Wpis z mikrobloga

Są chyba bardziej znani ze świadczenia usług hostingowych niż SEO. Raczej unikałbym tego typu firm i skupił się na poszukiwaniu lokalnej, średniej firmy SEO. Wymień kilka maili z nimi, zobacz jakie mają podejście. Sama konwersacja już daje sporo wiedzy, podpytaj o metody, zobacz jak pozycjonują innych klientów (np. skąd pochodzą linki, jak z optymalizacją ich strony, stron klientów)
@loduwa: Jeszcze dwa lata temu szukali osoby od pozycjonowania, mogę dodać, że nie byli za bardzo świadomi branży. "Nie wiem ale się domyślam" - czy ogarniają.
@loduwa: Zależy jakie masz potrzeby, oczekiwania, budżet, historię marketingowa strony no i najważniejsza jaka branża. Wtedy chętnie coś doradzę.
@Akqub: dwa lata temu to ogicom do mnie dzwonił z ofertą pozycjonowania gdzie na stronie miałem napisane że oferuję pozycjonowanie ;)
@loduwa: generalnie bardziej się opłaca iść do mniejszej firmy niż do większej bo większa robi masówkę i poświęca się w większej firmie może 3-5 min dziennie na klienta. A mniejsza ma mniej klientów i bardziej się stara.

Możesz podbić na priv. Podpowiem czego unikać ;)