Wpis z mikrobloga

Tak sobie przypominam, że lubiła coś z mecha typu Code Geass, przygodówki jak Fullmetal Alchemist czy Hunter x Hunter. Także typowo rozkminowe jak Psycho-Pass.
  • Odpowiedz
@imkalej: Jak ma 9 letni staż to raczej trudno będzie wymienić coś czego nie odpadła w dodatku nie znając tego jakie gatunki ogląda, powinieneś bardziej sprecyzować jej preferencje.
  • Odpowiedz
Hmm co tu dodać, nie lubi komedii, lubi coś z shounen-ai/yaoi. Często wybiera takie anime, gdzie twórcy zwracają uwagę na psychologiczny rys postaci.
  • Odpowiedz
@imkalej: Serie Fate, kara no kyoukai czy kilka innych produkcji type moon' są dobre, ale bez listy takie rzucanie tytułami mija się z celem. (Bdw oglądasz anime, że prosiła cie o polecenie serii czy chcesz u niej zapunktować jak to pierwsze to niech sama najlepiej napisze)
  • Odpowiedz
@Kliko: Przez 9 lat oglądania i zapamiętywania tego wszystkiego, pamięć jest tak wyszkolona, że zapamiętuje nawet minute na której się odcinek przerwało.
  • Odpowiedz
"Najlepiej długie serie lub krótkie warte obejrzenia. VVole tytuły bardziej poważne nie przepadam za komediami, fajnie jakby była magia lub coś podobnego np yokai. Mogą być podobne do huntexhunter, naruto, bleach, fullmetal, code geass lub death note. ( Dzięki za boku no pico lubie shounen-ai/yaoi jednak za to raczej podziękuję >.<). Zastanavviałam się nad one piece, ale tylko i wyłącznie brałam to pod uwagę ze względu na opinie, nie lubię komedii i
  • Odpowiedz
@imkalej: Tasiemiec to np. Fairy Tail osobiście lubię mimo, że czasem bardzo schematyczne ale tak ma większość tego typu produkcji. Death parade pod psychologię podchodzi, bootom tez not bad
  • Odpowiedz
@imkalej: OP jest ok, faktycznie jest robiony w sposób nieco bardziej komediowy niż pozostałe tasiemce (Bleach, FT, HxH) ale potrafi też trzymać w napięciu. Pierwsze 2 odcinki ciężko mi się oglądało, jak pojawił się Zoro to już było lepiej, a wciągnęło mnie dopiero koło 30~40 odc.

Fabułę (setting, historia świata, postaci) pod względem jakości można wg mnie porównywać z Hunterem, tyle że OP jest nieco bardziej rozwleczony, szczególnie odcinki 500+.
  • Odpowiedz