Wpis z mikrobloga

Mirki powiem wam że wypok, to jest jednak najlepszy portal aspołecznościowy, jak Ci coś albo ktoś nie pasuje, to #czarnolisto i heja. Ktoś jest atencjuszem, to go mirko zaraz do pionu ustawi, słabe memy nie dostają plusów, w pokazmorde dostaniesz większości prawdziwą opinię, a nie "ślicznie","najs"

Tymczasem mam facebooka, bo muszę(teraz jedyny komunikator i kilka grup), loguje się tam raz na 2 tygodnie, chyba że coś się dzieje i muszę częściej, a wszystko po to żeby dostać nową porcję raka od znajomych - tak wiem że da się zaznaczyć "przestań obserwować", ale ilość #!$%@? tam występująca nigdy się nie kończy od rakowych memów grup kibolskich, wielbicieli motocykli i skuterów, koksów..... #rozowychpaskow co sobie polajkują profil Ewy Chodakowskiej, po to żeby pokazać plebsowi jak dbają o kondycję(tak jasne...)
Mam poblokowane tego w chooy, ale widzę że sami twórcy facebooka chcąc zwiększyć ruch, sprawili, że co chwilę widzę jakieś zdjęcia nieznanych mi #rozowychpaskow, które zalajkowali znajomi znajomych, co chwilę dostaję informacje o jakichś wydarzeniach, które totalnie mnie nie obchodzą, nikt mnie na nie nie zapraszał, a i tak fejsbuczek mi wywali info że w #!$%@? Dolnym jutro odbędzie się disco.
Dziś widzę że twórcy facebooka idą jeszcze dalej- jakby info o urodzinach pod tym globusem to było mało, wywala ci takie coś na pół strony[pic rel]. Tylko po to żeby ludzie niby pamiętający napisali życzenia, na co OP:

Dziękuję wszystkim za życzenia

Może i jestem #!$%@?, że nikomu nigdy nie złożyłem życzeń na facebooku, ale to jest tak fałszywe, że szok. Chcecie sprawdzić? Walnijcie sobie datę urodzenia na za 2 dni- zawalą Cię życzeniami, bo tak na prawdę nikogo nie obchodzi kiedy się urodziłeś, nikt o tym nie pamięta tylko chcą być mili. Nie wiem w sumie po co to piszę na mirko, takie #gorzkiezale i #oswiadczeniezdupy
Ma ktoś podobnie?
#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #facebook #tylkomirko
Pobierz
źródło: comment_a01bc6uhDN5rWt68Ub4oi8qj2MALxift.jpg
  • 13
@QBA__: Całkowicie popieram Twoje stanowisko. Sam usunąłem konto na Facebooku jakiś miesiąc temu, bo również #!$%@?ło mnie niemiłosiernie wszystko to, o czym piszesz, a także cała masa innych rzeczy. Bez Facebooka czuję się zdecydowanie lepiej, nie denerwuję się tak bardzo, nie marnuję tyle czasu, nie czuję tego ustawicznego zaabsorbowania umysłu i trucia dupska przez wszystkich dookoła.

Fejsbunio to jest ewidentnie największy rak w całej historii internetu. Kibicuję tylko, aby to szybko
@QBA__: Mój dobry kolega to usuną datę urodzin i dostaje życzenia tylko od osób które o tym pamiętają...

O #!$%@?.. Dzięki Ci mirku za ten wpis, przypomniałem sobie, że przegapiłem właśnie jego urodziny.. ale obsuwa tylko 3 dni, więc właśnie zadzwoniłem z życzeniami :D datę pamiętam, ale na co dzień człowiek zalatany to i nie ma punktu zaczepiania, żeby skojarzyć.
@r5678:

O #!$%@?.. Dzięki Ci mirku za ten wpis, przypomniałem sobie, że przegapiłem właśnie jego urodziny.. ale obsuwa tylko 3 dni, więc właśnie zadzwoniłem z życzeniami :D datę pamiętam, ale na co dzień człowiek zalatany to i nie ma punktu zaczepiania, żeby skojarzyć.


I to jest prawidłowe podejście
@QBA__: Jeśli cho o życzenia to mam to ukryte i dla mnie to #!$%@?. W ogóle od zawsze fejs był dla mnie skupiskiem #!$%@?, ale mimo tego, że nie komentuje, nie lajkuje to lubię sobie na wykładach posiedzieć i przygarna c porcję raka, gdy gorące into mirko obczajone ( ͡° ͜ʖ ͡°)