Wpis z mikrobloga

w biedronce na start masz 400zł, prosta kalkulacja pokazuje, że jak przyjdzie pierwszy klient, z zakupami za 10zł, zapłaci dwusetką, to zostaje ci 210zł, a jak przyjdzie drugi taki artysta - to odpowiedz sobie sam.


@sultanomariano: To robisz aferę kierownikowi i zgłaszasz gdzie trzeba a nie wyzywasz klientów.
  • Odpowiedz
To jest zajebiste, bo ludzie napierdzielaja typa,ze pracuje w sklepie i oooo jestes zerem bo pracujesz za 1,5k w spozywczym, podczas gdy polowe jeszcze utrzymuja rodzice a kolejne 25% gra w CSa po 12h dziennie. XD
  • Odpowiedz
@Inflancki: Niby zasada jest taka, że ja mogę nie wydać, ale nie mogę sprzedać jak jest za mało. Ale zasady są po to by je łamać ;P. Czasem jak muszę wydać np 4 grosze, a zwyczajnie nie mam jak to wydaję 5 bo co to ten grosz. Niestety nie mogę tak za często bo potem na mnie siądą, że jestem na minusie...
  • Odpowiedz
@weeden: Widzę, że dla ciebie jak ktoś nie wygląda na pudziana to jest #!$%@?ą. Brawo ( ). Z różowym paskiem to już w ogóle #!$%@?łeś, a wystarczyło przeczytać co pisałem tutaj na ten temat ;)
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: Ja też nie jestem pudzian, a jakoś przez tyle lat nikt nie śmiał nawet obrazić. Nie mam, co robić, tylko czytać Twoje posty. Czytałem tylko te, które miały jakieś tam plusy, czyli były wartościowe.
  • Odpowiedz