Wpis z mikrobloga

Pól roku temu wyprowadziłem się od rodziców. Dzisiaj przy wymianie opon zajechałem je zawieźć do domu, akurat nikogo nie było. O bulwa co za #feels, niby tylko pół roku a przypomniało mi się wszystko związane z tym domem, szczególnie z moim pokojem i chwilami z #ex (wyprowadziłem się po zerwaniu) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co za podłe #feelsy, od razu humor spieprzony


#tfwnogf #nostalgia
  • 6
@tomaszk-poz: 26lat, 4 lata
Po zerwaniu próbowałem wrócić, udało się ale po tygodniu ciągle twierdziła że sama nie wie czego chce, dałem jej spokój, od pół roku się nie odzywam. Myślę, że jak by chciała wrócić to by dała jakiś znak, tak zostają tylko #feelsy
@ProLiquid: o kurde, z moja zaraz będzie 4 lata, wynajmuje kawalerke, a ona nie chce ze mna zamieszkac. Chyba musze cos z tym zrobić.

"Myślę, że jak by chciała wrócić to by dała jakiś znak," uważaj, bo Ty czekasz na znak, ona czeka na znak i tak będziecie sobie czekac. Skontaktuj sie, poderwij na nowo, wyjdzie jak wyjdzie, przynajmniej sprobowales.
Chyba, ze czujesz, ze to nie było to, to nie wracaj,
@tomaszk-poz: z jednej strony był to dobry związek, z drugiej strony często mnie nie rozumiała. Chyba to po prostu #nostalgia. Z tego co wiem od znajomych podobno ma straszne parcie żeby kogoś znaleźć bo mając 26 lat po zerwaniu chyba boi się że zostanie starą panną i szuka kogoś na siłę.