Wpis z mikrobloga

Mirki, co lepszego niż #brackets?

Strasznie się Brackets kijowy stał. Czemu?
- podpowiedzi kodu nagle przestają działać
- wywala błędy (nie chce dawać m.in. właśnie podpowiedzi do różnych plików bez powodu)
- daje złe wcięcia, ctrl+shift+up/down często się sypie i zaznacza tekst
- bardzo długo się włącza (nawet na dysku SSD)

Tylko proszę, bez odpowiedzi w stylu "przeinstaluj" lub "z Twoim komputerem coś nie gra". Na dwóch ten sam problem, niezależnie od pluginów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#webdev #brackets
  • 15
@Tojtek: atom albo sublime text, ze wskazaniem na ten drugi (mniej pamięciożerny, co prawda płatny i trochę trzeba się z nim pobawić ale warty swojej ceny, i jak nie chcesz go kupować to można ale będzie wyświetlał co jakiś czas powiadomienie "kup mie cebulaku" ;-)), a jak jesteś haxorem to vim albo emacs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klopsztanga: heh ja to jestem jakiś skrzywiony, bo lekkie dla mnie jest wtedy jak ma 50 mega ;-) mam starego lapa z 2GB ramu i tam używanie pycharma (też od jetbrains) jest bolesne, zwłaszcza jak mam odpalone chrome
@Klopsztanga: ale pracuję. To tylko taka lekka nostalgia za czasami kiedy 640kB wystarczyło do wszelkich zastosowań :-) A do lapka chyba dołożę ramu- chociaż na co dzień używam innego kompa.
@b0lec: jeśli zajmujesz się programowaniem, zadbaj aby zawsze twój laptop był na wysokim poziomie. To jest twoje narzędzie pracy, tak więc dbaj o nie. Jesteśmy w takim zawodzie, który jest tani. Wystarczy nam laptop, i możemy działać. (W stosunku do fotografów gdzie na dzień dobry muszą zainwestować 15-20k na lustrzanki i obiektywy)

Tak więc wydanie raz na 2-3 lata powiedzmy 3 kawałków to nie jest dużo do zarobków.

Dbaj swoje nerwy,