Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu użytkownik @hacerking robił rozdajo książki Stephena Kinga "Rose Madder". Warunkiem uczestnictwa było przeczytanie jej, wpisanie się na pierwszej stronie i przesłanie dalej. Tym sposobem książka zahaczyła o użytkownika @Maxxtom, który pozostawił swój autograf i trafiła do mnie. Ja zgodnie z umową książkę przeczytałam, wpis pozostawiłam i organizuje dalsze rozdajo w celu wywiązania się z umowy! Warunki są dalej takie jakie postawił Mireczek do którego książka należała! Czyli plusujemy (myślę, że 23:59 w najbliższą sobotę jest dobrym czasem), osoba która wygra, po przeczytaniu książki podpisuje się swoim nickiem z wykopu i przesyła książkę dalej! Niestety zielonki nie biorą udziału, gdyż nie mam zaufania i pewności, że książka powędruje dalej zgodnie z życzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wysyłka na mój koszt na terenie Polski. Książkę szczerze polecam jak ktoś lubi twórczość Kinga. Mi przypadła do gustu, mojemu kotu dobrze się z nią śpi, ale niestety trzeba się pożegnać i puścić ją dalej w obieg! Losowanie za pomocą tej strony na której wszyscy losują wygranych swoich rozdajo.

#rozdajo #ksiazki #king #stephenking
sweet_sensations - Jakiś czas temu użytkownik @hacerking robił rozdajo książki Stephe...

źródło: comment_ZqbtnQY5PVoZ0JdJEuroEbtdrj2RGo5o.jpg

Pobierz
  • 25
@sweet_sensations: coś cytowanie popsuło mi się. Miałem na myśli #zagranico. Ale skoro można na swój koszt to plusuje i czekam na pomyślne losowanie. :) Skończyłem dopiero 4 część millenium i jestem w trakcie poszukiwań następnej książki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)