Wpis z mikrobloga

#apple #appletv
Wow, odpalam nowe appletv myśląc że nic tam nie będzie..
A tam terminator po polsku, minionki po polsku, ogrom nowości które ledwo z kin wyszły. I to cenowo normalnie, 4,99E czyli jakieś 21zł (porównywalnie z innymi takimi serwisami)
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hf3_confirmed: rzal.pl iksde iksde



@Rabusek: jeśli piraty maja lepszą jakość, nie mają durnych drmów, są dostępniejsze i pojawiają się szybciej to czemu nie? ja chętnie zapłacę jak tylko ktoś wprowadzi na rynek usługę dorównującą piratom.
  • Odpowiedz
@Kacc: jest trochę fajnych gierek, wspomniany filmbox (dziwie sie że w ogóle wydali coś na apple tv, propsy za to) poza tym masa śmieci za 0.99E. Mało co jest darmowe niestety, chyba na początku iosa było tak saom
  • Odpowiedz
@kmicolo: czyli? Opisz swoją "idealną usługę" :)
Dla mnie jakby zeszli do 10-15zł za film byłoby idealnie, 20+ to jednak dosyć dużo, ale jeszcze mogę sobie na to pozwolić
  • Odpowiedz
@Rabusek: kodi, ew. popcorn time. tylko żeby napisy zawsze pasowały. wchodzę 2 dni po premierze kinowej, klikam, oglądam, zatrzymuję w połowie i za 3 dni kończę. to mój ideał.
  • Odpowiedz
@kmicolo: przecież piraty bazują na legalnych filmach które pojawiają się właśnie w VODach (zakladam ze w netflixie najszybciej bo go tak wszyscy chwalą). Tak więc na piratach MUSI wychodzić później żeby wcześniej pojawiło się u kogoś legalnie, czy źle myślę? :)
Napisy to całkowicie inna sprawa, nie wiem jak to wygląda.
  • Odpowiedz