Wpis z mikrobloga

#apple #appletv
Wow, odpalam nowe appletv myśląc że nic tam nie będzie..
A tam terminator po polsku, minionki po polsku, ogrom nowości które ledwo z kin wyszły. I to cenowo normalnie, 4,99E czyli jakieś 21zł (porównywalnie z innymi takimi serwisami)
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: nawet jeśli to płatne vody są gorsze od kodi czy popcorn time, zawsze trzeba jakieś śmieci instalować, masz limitowany czas na obejrzenie, limitowane urządzenia i więcej problemów niż na piratach. czekam na netflixa.
  • Odpowiedz
@twardziel_psychopata: poszedłem z laską. 2 bilety, popcorn, miałem promocję z gum. 86zł. Nowe horyzonty czy dcf we wrocławiu w poniedziałki ma bilety chyba po 11zł i zakaz wnoszenia żarcia, do tego ekrany fhd (nie takie gówna jak w multisrulti) i wygodne fotele. polecam.
  • Odpowiedz
@kmicolo: a no właśnie i ta jakość, takiego blura dawno nie widziałem, każdy najazd kamerą to było jedno wielkie smużenie, jednak zostanę przy swojej kanapie i rzutniku, tylko subwoofer dokupic i bedzie lepiej jak w kinie
  • Odpowiedz
@kmicolo: Amazon stick sie p------i? W zyciu. Zero problemow. Kupilem w promocji za £25 teraz sa po £35. Nie zajmuje miejsca (troszke wiekszy niz thumbstick), pilot jest wifi wiec nie trzeba celowac, jest bardzo szybki, duzo szybszy niz android boxy (mialem c-----a), moze byc caly czas wlaczony i np sciagac zalegle seriale w tle zeby byly gotowe dla Ciebie. Mase zalet a zero problemow. Windoza na atomie jest spoko ale
  • Odpowiedz
@kmicolo: Tak genesis smiga i szybko doczytuje. Predkosc doczytywania mozna porownac z komputerem.
Wersja jest jedna - TAKA. Nie pytaj gdzie dostac w Polsce bo nie mam bladego pojecia - poszukaj (warto).
Tu masz troche o nim napisane (sorry za zrodlo ;)
  • Odpowiedz