Wpis z mikrobloga

Konsola nowej generacji czy PC? Mam X360, ale denerwuje mnie już brak nowych tytułów, szczególnie takich jak Battlefront. PC nie będzie służył mi tylko do grania więc jest już na plusie. Do tego można zagrać w Football Managera ( ͡º ͜ʖ͡º) Odkąd nie mam laptopa tego najbardziej mi brakuje. Do tego gry są tańsze. Tylko, że po dwóch latach trzeba będzie wymieniać cześć podzespołów by móc dalej się cieszyć z zabawy. Co sądzicie mirki? Co byście wybrali? #pcmasterrace #konsole #ps4 #xboxone #pytanie
  • 24
  • 0
@Saitaver: ja kupiłem pół roku temu pentium g3258 + płytę główną za 150zl + radeona 7850 za 400zl używke. Łącznie mnie wyszło 850. Dokupić ram, obudowę, zasilacz i praktycznie wszystko śmiga. Do tego program bes 1.6 który robi cuda w grach które teoretycznie wymagają 4 rdzeni np. Wiedźmin 3 mi na średnich działa bez problemu. Wtedy idzie wszystko na low, no ale wiadomo ze jak gra będzie miała jakaś obłędna grafikę
Tylko, że po dwóch latach trzeba będzie wymieniać cześć podzespołów by móc dalej się cieszyć z zabawy.


@Saitaver: na najwyzszych detalach. Ostatnia generacja mojego pieca sluzyla mi ladnych pare lat. Zalezy jakie masz wymagania, bo taki football manager bedzie chodzil na nim do usranej smierci.

Co do ceny, to jezeli masz juz bude i np. dysk to w 2.5k sie zmiescisz. Albo w ogole zmiescisz sie w 2.5 k tak na
@Bialy_Mis: no i jezeli rozmawiamy o 2.5k, to pociagnie taki komp Wiedzka na ultra (bez HW, ale to wiadomo). Takze i za 2 k zlozy takiego co pociagnie gierke, ale nie na maksymalnych. I wiem to z autopsji, bo ostatnio zlozylem sobie zestaw z 960 4GB (kolo 2.5k, mialem bude i HDD, to wrzucielm se SSD), ktory cisnie w 30FPS 1080p FXAA Wiedzka na ultra (bardzo dobrze zoptymalizowana gra swoja droga)
@exdami: ja wiem, niektórzy myślą że min i5 i 970 inaczej juz pasjans. Ja grywam na 7870 i jestem zadowolony... Ale dla innych to będzie już jakość prawie jak z Atari (jak wiedzą o czym mówię)
@grim: 2.2k juz złożyłem