Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz polećcie mi jakiegoś nie najdroższego fryzjera męskiego, do którego jak pójdę, to sam będzie w stanie zaproponować coś odpowiedniego do moich włosów, a nie tylko będzie pytał jak tniemy. Wiem mniej więcej co chciałbym zmienić, ale potrzebuję przy tym trochę fachowej pomocy.
  • 13
@Nefju: No właśnie myślałem żeby dać max 50zł, a szukając przez google, to polecali takich co i po 100zł za strzyżenie i stylizację biorą, więc bez przesady. O i właśnie o coś takiego mi chodziło, bo chcę fryzure w dość klasycznym stylu, może nawet coś nawiązującego do przedwojennej mody, a nie wyglądać jak żeluś wybierający się na wiejski festyn. Dzięki za pomoc, myślę że tam zajrzę. ( ͡° ͜ʖ
@Fingerman1: ja z kolei nie polecam brzytwy. 2h czekania to norma, 4 dychy za strzyżenie, byłem 3 razy i zawsze strzygli nie tak jak chciałem. albo ujme inaczej, strzygli jak inny fryzjer do którego chodzę umówiony na daną godzinę, bierze ode mnie 17pln i prawie zawsze jestem zadowolony.
@Fingerman1: Ja chodzę do Nelson Hair na wigury, gość wcześniej pracował u Olejniczaka na Piotrkowskiej, bardzo ogarnięty. 50 zł. Wiele osob polecalo mi Klimczak Hair Design, mozesz tez tam sprobowac, strzyzenie chyba 40 zl
@smarkyy: No właśnie do Brzytwy też nie jestem przekonany, taki po prostu bardziej znany fryzjer niż wszyscy zwyczajni, a na stronie chwalą się jakimiś wzorkami a'la tribal i raczej niezbyt estetycznymi fryzurami z jerzykiem na żel, a mnie całkowicie nie o to chodzi. Moi znajomi tam chodzili, no i może nie byli jakoś niezadowoleni, ale jednak mogłoby być lepiej za tą cenę.
Ja do tej pory chodziłem do fryzjerki za 15zł