Wpis z mikrobloga

Mirczki powiedzcie, czy rzeczywiście w wieku 24-25 i więcej tak trudno jest znaleźć jakiegoś normalnego partnera? #zwiazki Bardzo wiele moich znajomych tak mówi, wszyscy pozajmowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Impresjonista: no masz w tym rację. Chociaż wizualnie z dwóch stron się bardzo poprawiło, widzę to po ilości ludzi którzy chcą coś ze sobą zrobić. Co do wymagań - kak się było gówniakiem wiele rzeczy się nie widziało i trwało mimo to

@podbrodek: i to i to. Ja mam 25

@MlodyWilczek: kwestia podejścia. Ja ideału nie szukam, ot kogoś kogo wady nie będą dla mnie na
  • Odpowiedz
@Konkol: 7 lat w związku, miał być ślub i stabilizacja, powiedziała mi elo. Wiesz dlaczego sporo w miarę normalnych facetów nie jest z nikim? Nie dlatego że nie chcą czy nie mogą znaleźć, ale dlatego że ktoś wcześniej złamał im serce na tyle mocno że po prostu przestali ufać.
No i ja sobie tak teraz żyję ze złamanym serduszkiem, bez specjalnych oczekiwań na życie.
  • Odpowiedz
@Konkol: Pewnie, że są wolne osoby w tym przedziale jak i do 30. Sam zresztą jestem wolny, ale obecnie praca, inwestowanie w siebie i swój rozwój. Gdy już osiągnę kilka celów, to poszukam kobiety :).

wszyscy pozajmowani

Bzdura. Sporo osób jest wolnych.
  • Odpowiedz
@MWittmann: po prostu myślę że nie powinieneś się na to zamykać. Normalna partnerka pozwoli ci te cele zrealizować, jeśli nie to nie masz czego żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Konkol: Masz rację Mirabelko ʕʔ.

A jeśli chodzi o Twoje pytanie ws. nastawienia, to polecam nie nastawiać się, że każdy facet myśli tylko o jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
jak chcą jakieś niedorobione studentki to ich strata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Konkol: XDDDDDDDDDDDDD

Każda małolata ma w dupie rówieśników i leci na starszych, a jak już wszyscy faceci z jej targetu zaczynają latać za młodszymi to nagle są Piotrusiami Panami mającymi tylko zabawę w głowie. Stara śpiewka, tylko uberstulejarze dadzą się na to nabrać ʕʔ
  • Odpowiedz
@Konkol: Mam kumpla, którego uważam za właśnie takiego bardzo ogarniętego, jest sam, mimo ze szuka i sie spotyka z dziewczynami. To taki spokojny facet, który zadba, zawiezie tu i tam, pomocny. Mogę Ci dać numer, nie mieszka daleko od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubi podróże i dobre jedzenie.
To nie ja :D A my możemy sie ustawić na szose wiosną, ewentualnie, bo teraz już chyba
  • Odpowiedz