Wpis z mikrobloga

@Cripex: Nie wiem jakie ceny są w stolicy i okolicach ale wydaje mi się drogo.
Dziś @BrzydkiBurak pisał, że po negocjacjach na strzelnicy uzyskał zdecydowanie lepszą cenę.
Spróbuj zadzwonić do wybranej strzelnicy i pogadać.
Fajny byłby zestaw, np.
- 9mm - min. 20 strzałów
- .45ACP - min. 20 strzałów
- AK47 - min. 15 strzałów
- strzelba z 10

i będzie git :)
@Cripex: Tego typu oferty są nieopłacalne. Na ZKS wyjdzie sporo taniej:

9mm: 10 x 2 = 20 zł
.45: 15 x 3 = 45 zł
AK: 10 x 3 = 30 zł
AR: 10 x 3,5 = 35 zł
Strzelba: 5 x 3,5 = 17,5 zł

Wychodzi niecałe 150 zł. Poza tym za 250 zł to bym wziął max. trzy rodzaje broni po 20-30 pestek: 9mm, karabinek .22lr i kałacha. Jak
@Cripex: @vicking:

idealny przyklad tego ze te grupony czy inne wyjatkowe prezenty to strony pelne gownianych foert dla frajerow.

policzmy ten pakiet za 229zl z wyjatkowegoprezentu. na strzelnicy ktora polecam w filmie wyjdzie tyle:

10 x 9mm = 20zl
15 x .45 = 45zl
10 x 7,62x39 = 30zl
10 x .223rem = 35zl
5 x 12/70 = 17zl

razem 147zl czyli 82zl taniej i jest to cena dla kazdego
@Cripex: @BarteckR: ja na ZKS brałbym 9mm i .357 magnum - na osi pistoletowej w jednym miejscu postrzelasz z pistoletu 9mm (walter etc.), rewolweru i jeszcze z strzelby level action, która ma (moim zdaniem) niesamowity fun-factor dla nowych na strzelnicy ;-)

w celu szkoleniowym można dorzucić coś bocznego zapłonu (.22lr)
@Jason_L_McCabe: Ja akurat nie przepadam za bronią historyczną, ale faktycznie dla wielu może to być to fajna zabawa dająca wiele frajdy, podobnie jak "pompka".

Ja uważam, że .22 to konieczność na początek, szczególnie dla osób, które w życiu nie strzelały.
@Cripex: jak pada deszcz to kapie tylko na przedpole - strzela sie z budynkow.

na zks place karta kupujac same stanowisko.

kilka razy oplacalem tez z gory roznym znajomym strzelanie. zawsze dalo mi sie tak dogadac ze placilem za wiaderko ammo i po prostu zostawialem dane osobowe takiego znajomego by pakiecik na niego czekal. obdarowany przychodzil i sie przedstawial mowiac ze ktos mu wczesniej oplacil strzelanie i nie bylo problemow.

kolesiowi