Wpis z mikrobloga

@Cripex: Nie wiem jakie ceny są w stolicy i okolicach ale wydaje mi się drogo.
Dziś @BrzydkiBurak pisał, że po negocjacjach na strzelnicy uzyskał zdecydowanie lepszą cenę.
Spróbuj zadzwonić do wybranej strzelnicy i pogadać.
Fajny byłby zestaw, np.
- 9mm - min. 20 strzałów
- .45ACP -
  • Odpowiedz
@BarteckR: ubiegles mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

od siebie dodam jeszcze ze procz strzelania smieje sie tez z ofert gruponowych czy wyjatkowoprezentowych widzac ich pakiety na latanie. czasami wychodzi 150% drozej niz gdy samemu wpadnie sie do aeroklubu lub skorzysta z airtaxi.
  • Odpowiedz
@Cripex: Piszemy Ci, ze to się nie opłaca, a Ty dalej swoje. Te formy to pośrednicy, zapłacisz im, a oni umówią Cię na strzelnicę kasując prowizję. Wypisz sobie co chcesz, zadzwoń, umów się na termin i zaoszczędzisz 40%.
  • Odpowiedz
@Cripex: @BarteckR: ja na ZKS brałbym 9mm i .357 magnum - na osi pistoletowej w jednym miejscu postrzelasz z pistoletu 9mm (walter etc.), rewolweru i jeszcze z strzelby level action, która ma (moim zdaniem) niesamowity fun-factor dla nowych na strzelnicy ;-)

w celu szkoleniowym można dorzucić coś bocznego zapłonu (.22lr)
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: Ja akurat nie przepadam za bronią historyczną, ale faktycznie dla wielu może to być to fajna zabawa dająca wiele frajdy, podobnie jak "pompka".

Ja uważam, że .22 to konieczność na początek, szczególnie dla osób, które w życiu nie strzelały.
  • Odpowiedz
@Cripex: jak pada deszcz to kapie tylko na przedpole - strzela sie z budynkow.

na zks place karta kupujac same stanowisko.

kilka razy oplacalem tez z gory roznym znajomym strzelanie. zawsze dalo mi sie tak dogadac ze placilem za wiaderko ammo i po prostu zostawialem dane osobowe takiego znajomego by pakiecik na niego czekal. obdarowany przychodzil i sie przedstawial mowiac ze ktos mu wczesniej oplacil strzelanie i nie bylo
  • Odpowiedz