Wpis z mikrobloga

Moj brat ma 6 letniego pasierba (syn jego narzeczonej), dziś byli u rodziców.i #gowniak jadl paluszki, zjadł 3/4 a resztę wrzucił do.szklanki z paluszkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak ja nie lubię tego dzieciaka.
#rodzina #dzieci #oswiadczenie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj brat ma 6 letniego pasierba (syn jego narzeczonej)


@sugas: bez urazy ale Twój brat to niezły #przegryw skoro bierze babę z dzieckiem, ciekawe kim jest ojciec gówniaka i czemu zerwali ze sobą? Jeśli śmierć to jeszcze pół biedy.
  • Odpowiedz
@rbk17: rozwiedli się. Generalnie mój brat specjalnie dla niej zostawił owczesna kobietę z którą był rok po zareczynach ( ͡° ʖ̯ ͡°) a fajna była. Z obecną się spiknal na wyjeździe służbowym i zaczął spotykać zanim.rozstał się ze swoją a ona zanim się rozwiodla.
  • Odpowiedz
@rbk17: w życiu nie zawsze się tak ułoży że ożenisz się z księżniczką i do tego dziewicą. Jeśli kocha małego jak swojego to chwała mu za to.

@sugas: to kobita twojego brata, więc przede wszystkim jemu ma odpowiadać.
  • Odpowiedz
mam taką samą poze, regularnie od 3 lat jak są razem


@sugas: tu chodzi też o sytuację w mojej rodzinie, siostra też znalazła sobie męża idiotę, który ostatecznie nas okłamywał/bajerował, za to jego synuś to totalny kataklizm, odwaliło mu na maksa aż doszło do rozwodu bo ten wciąż go bronił. Już jak miał5 lat trzeba było go jebnąć kijem, do wora i do jeziora, nie żartuję ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@szokolada: oczywiście ale ciężko się patrzy jak ona go zgodzi, wymyśla coraz to nowe powody by ślubu nie brać (typu "cywilny nic dla mnie nie znaczy" mimo, że dla niego.znaczy wiele), oklamywanie, że załatwia rozwód kościelny, wkrecanie, że na dzieci mają jeszcze czas bo przecież ciąża po 40 to super sprawa.
  • Odpowiedz