Wpis z mikrobloga

@Ziolkowski: dokładnie, mieszkałam daleko od nich przez dwa lata wiec nawet nie miałam.okazji by go obserwować za bardzo ale jest rozpuszczony jak dziadowski bicz. Dostaje wszystko i zawsze bo mamusia da synusiowi.
@sugas: Czuję, że to będzie szczęśliwa rodzinka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) O takie pierdoły się czepiasz, że to aż zabawne. Dzieciak może się jeszcze jakoś ułoży, ale dorosłym z takim syndromem czepiania się o paluszki to współczuję(,)
@sugas: tak, a najgorsze jest to że jeśli dojdzie do ślubu, to potem będzie się musiał męczyć z zepsutym roszczeniowym gimbem. Moim zdaniem powinien troche stawiać na swoim w wychowaniu chłopca.
@Ziolkowski: twierdzi, że stawia ale chyba średnio bo ślub miał być dwa lata temu, miały być juz dawno.ich wspólne dzieci ale.jakoś im nie idzie. Szczególnie, że ona jest starsza od niego i krótko przed Czterdziestka
@sugas: Jakoś to niezrozumiale opisałaś. Nie mam problemów z czytaniem, a jednak wyszło mi z twego wpisu, ze zjadł większość paluszków a resztę wsadził do szklanki. A nie że pogryzł, poślinił i odłożył dla innych. W każdym razie można jakoś normalnie wytłumaczyć a nie obsmarowywać dziecko, może rozpuszczone, ale droga jaką idziesz na pewno nie poprawi tej sytuacji. On jeszcze może zmądrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kaszkai: a jaka.droga powinnam iść?
rozumiem, że mirko.wcale nie służy do tego by sobie pisać przemyślenia, żale, cokolwiek bo.to juz obsmarowywanie?
@sugas: chodzi pewnie o to, że dzieciak jak to dzieciak 100 razy powiesz, 1000 razy powtórzysz, a on i tak zrobi inaczej i niekoniecznie ze złej woli, ale np. dlatego że zapomni... To 6-latek.
A to, że go nie lubisz to normalna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mam w rodzinie dzieciaki, których nie lubię.
@szokolada: może i tak, w sumie nie wiem jak obchodzić.się z.dziećmi :D zawsze byłam najmłodsza i 3 lata temu nagle on, już.3 letni, niby odchowany ale mało z nim kontaktu było.