Wpis z mikrobloga

@znudzonylewak: Wyobrażasz to sobie? Typ od roku ma odpalonego PCta, żeby STH odświeżał oferty na rynku DLore FN, żeby go kupić po taniości. Pewnego dnia wstaje i jest, oto on DLore FN w eq tylko za 450 euro. Wchodzi na rynek, a tam Knighty po 20euro xDD
@znudzonylewak: Właśnie sporo ludzi uważa DLore za ładny skin, bo w podświadomości wiedzą, że jeat rzadki, drogi i jak wbijesz na polski serwer to gimby się będą nad Tobą pałować. IMO ten skin jest ładny, ale tylko MW i FN (tak jak dragon king). Nie czaje ludzi kupujących drogo obdrapane gówno i cieszące się "ooo #!$%@?, taki ze mnie fanatyk CS:GO"
@piekarSOAD: Nie wiem, dla mnie jest niezbyt fajny, tyle że ja jestem fanem głupkowatych skinów pokroju Death By Kitty. Howla i Fire Serpenta mam, aczkolwiek mam je tylko dlatego bo mi się podobają, gdybym nie miał tego zestawu pewnie bym biegał z Poseidonem i Jet Setem. Polskie serwy dla gimbów to rak, pamiętaj człowiek
@znudzonylewak: najbrzydsza awpa to worm god, dlor ładny ale nei warty swojej ceny. ja w ogóle nie lubię drogich skinów, bo te nowe tracą na wartości. asimov w dupe dostał, cyrex.. szkoda kasy tracic. moje najdroższe skiny to ak CH ww- raczej nie stanieje, bo stary, i fire elemental, też trzyma cene, bo vanguardy nie dropią.
@piekarSOAD: tylko nowy case bedzie. te 3 nowe kolekcje to musza na 3 operacje
@piekarSOAD: mi pełno ładnych skinów z naklejkami się przewinęło przez łapy. taraz na 3 skinach mam wlepe ganji. chciałem je wystawić za jakies kosmiczne ceny jak zobaczyłem, że ona kosztuje 7.5e ale następnego dnia gaben wrzucił z powrotem oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)