Wpis z mikrobloga

Szukam dla siebie smartfona w budżecie ok 400zł. Nie musi być najpopularniejszej marki, ale musi być nowy. Zależy mi na parametrach, a najbardziej na dobrze działającym GPSie.
Brałam pod uwagę:
Goclever Insignia 500 - minusem jest procesor, który nie jest Snapdragonem, a reszta jak najbardziej mnie satysfakcjonuje
Huawei Y5 - minusem jest brak IPS
Huawei Ascens Y550 - dobry procek Snapdragon 410, trochę mało pamięci (4GB)

Nie wiem jak działa GPS w wyżej wymienionych, bo w testach się tym nie chwalą. Może ktoś z Was ma któryś z tych telefonów i może coś podzielić się opinią? A może macie do zaproponowania coś lepszego za te pieniądze?

#pytaniedoeksperta #pytanie #telefony #smartfon #kiciochpyta
  • 13
powiem tak kupiłem w polskiej dystrybucji eurortvagd meizu note2 . Jestem mega zadowolony. Dodatkowo zamawialem rezerwowalem przez neta w sklepie i po rejestracji na e-maila dostałem kupon rabatowy 20% na smartfony więc poprzednia rezerwację olałem i zrobiłem drugą i kupiłem jakieś 120 zł taniej niż pierwotnie. 5,5 cala, 8 rdzeni, 2G ramu, fullhd, LTE.
@mezon: Brałam pod uwagę Soul 2. Zniechęciły mnie opinie o słabej baterii i słabym oprogramowaniu aparatu. Za to windowsphone :) A Ty masz jaki? I jak oceniasz aparat i baterię? Używasz GPSa?
@Ilana: mam mova, bateria przy normalnym (sms, tel.) co dwa dni. Aparat- ok ale nie lubi makra, wtedy wychodzi szum, slaba dioda, na gps nie narzekam(szybko lapie i nie gubi- gl. yanosik, automapa, endo i costam jako przewodnik po miescie, byly problemy ze starymi softami ale to poprawili.