Wpis z mikrobloga

TL;DR


Taka sytuacja mi się przypomniała.

W maju tego roku byłem na juwenaliach w #warszawa, wiadomo koncerty się odbyły no to po koncertach trzeba dać w palnik. Piliśmy ze znajomymi do 6 rano, o 9 mieliśmy busa powrotnego do rodzinnego miasta, więc ciągle w 3 dupy zrobieni na perłowo wsiedliśmy w metro i pojechaliśmy na Plac Defilad. Nagle podbija do mnie jakiś skośnooki, widać, że nie chinol ani inny japończyk. Pyta się mnie po angielsku, czy mogę mu pomoc. Oczywiście w stanie #!$%@? inglisz perfekt, więc czego nie. Dał mi karteczkę z napisem i powiedział, że ma jechać na airport. No to zachodzące w głowie procesy myślowe kazały mi szukać autobusu na Okęcie, karteczkę do kieszeni no i prowadzę go. Oczywiście, nie mogłem zapanować śmiechu bo mam 193, koleś nie całe 160 i te jeszcze hehehe azjata hehehe, #!$%@? człowiek kiśnie z takich rzeczy. Idziemy i mówi mi, że podróżuje po Europie jest z Filipin, zbierał 3 lata na tę podróż, był w Pradze teraz Wawa i ma właśnie lecieć do Rzymu, nie może się doczekać, wszystko ma zaplanowane co do minuty i dlatego prosi mnie o pomoc, żeby się nie spóźnić na lot. Oczywiście mówił o wiele więcej, ale choć dysponował dobrym angielskim, to w tym stanie mogłem zrozumieć tylko 4.76% informacji. Zmęczony jego gadaniem znalazłem autobus, #!$%@?łem go do środka, oczywiście chciał żebym mu zrobił mu fotę z Pałacem Kultury w tle. Mój Manny Pacquaio odjechał. Kiedy autobus zniknął mi z oczu, dołączyli do mnie moi znajomi oczywiście ostre #heheszki z sytuacji. Pytają się czego chciał, ja im na to, że pojechać na Okęcie po czym wyjąłem karteczkę i im dałem. Kiedy koleżanka wypowiedziała te zdanie autentycznie się #!$%@?łem, całe ciało zalane potem i w głowie COJAŻ#!$%@?Ł:

Ale anon, tam pisze Warsaw Modlin.
Rozumiecie? #!$%@?łem go na całkiem inne lotnisko, w obcym kraju... Do teraz myślę o tym biednym azjatku. #!$%@?łem mu całą podróż, przez swój stan #!$%@?, pewnie przygodę życia, ciągle mam nadzieję, że ogarnął się, że coś jest nie tak i w czas trafił na Modlin. Z całego serca przepraszam cię przy społeczności wypoku.

brzmi jak pasta ale naprawdę jest to #truestory i trochę #coolstory #alkoholzawszespoko
  • 10