Wpis z mikrobloga

3 największe zamachy w Europie od 1995:
1. Zamachy w Madrycie 2004 191 ofiar
2. Zamachy w Paryżu 2015 130 ofiar
3. Zamachy na wyspie Utoya 69 ofiar

Otwórzcie oczy, terroryzm nie ma religii. Nieważne czy to jihad czy jacyś naziole, jedno i drugie jest rakiem toczącym Europę. To nie uchodźcy czy cała prawica jest winna jakimkolwiek zamachom. To nie oni nam zagrażają, tylko ekstremizm, nieważne czy nasz, czy Arabów. Tu nie ma podziału na lewice/prawice, lewaka/prawaka, #4konserwy/ #neuropa.

A inna sprawa jest taka, ze ten zamach nie ma z multikulti czy uchodźcami nic wspólnego:
Państwo islamskie wydało jasny komunikat, ze chodzi o francuskie naloty w Syrii na pozycje IS.
Nie ma ataków terroryzmu w Niemczech, Szwecji, Holandii, Belgii, Włoszech czy Austrii i Szwajcarii, gdzie imigrantów jest mnóstwo- sa w krajach, gdzie ktoś stara sie ten terroryzm zwalczać- Hiszpania, Francja, Anglia, USA.
Niestety, takie sa koszta tego, ze chce sie cos zrobic.

Nie dajcie sobie wmówić bzdur przez pajaców, żenujących, obrzydliwych zwyrodnialcow żerujących na ludzkiej tragedii, którzy naginają kazdy fakt pod swoją teorię. Zarówno z lewej jak i prawej strony

To ekstremizm doprowadził do każdej katastrofy, jaka nawiedziła Europę.

#europa #terroryzm #panstwoislamskie #paryz #zamachy #uchodzcy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SeismicShake: stary, stawiasz fantazje typka z reddita nad komunikatem IS, czemu ten atak został przeprowadzony?
Gdyby tak było z islamem jak piszesz, to miałbyś r--ź na ulicach Europy- miliony islamistów zarzynających nas w imię religii. Nie jest tak, obecnie jest jedna (ale potężna) organizacja, ktora tak rozumie islam i Koran. O dziwo u nas tez ludzie jawiacy sie wierzącymi chrześcijanami, rozumie Biblie tak jak chce, a nie jak jest naprawde.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: to nie jest tak jak nazisci, bo al kaida to islamscy terroryści. Po prostu terroryzm sam w sobie=\=islam.
P--------z 3 po 3, nic takiego nie napisałem. Za to pewnie jak napisze trzymając sie Twojej nomenklatury, by było wszystko jasne i bez niedopowiedzen:
Breivik- chrześcijański terrorysta to nagle d--a zacznie piec
  • Odpowiedz
stary, stawiasz fantazje typka z reddita nad komunikatem IS, czemu ten atak został przeprowadzony?


@wykoptomka: Nie stawiam, tylko biorę pod uwagę.

Gdyby tak było z islamem jak piszesz, to miałbyś r--ź na ulicach Europy- miliony islamistów zarzynających nas w imię
  • Odpowiedz
@wykoptomka: Wśród uchodźców mogą znajdować się terroryści więc to wystarczy by ich nie przyjmować a sam fakt, że izraelski wywiad nie odróżni jednych od drugich mówi sam za siebie. Zamachy są w tych krajach, które zwalczają terroryzm tak? Pozostałe określiłbym jako taką "b---ę zegarową", która tyka i w końcu wybuchnie tylko pytanie kiedy i co jej w tym pomoże. Nie wszyscy muzułmanie to terroryści ale wszyscy terroryści to muzułmanie.
  • Odpowiedz
@SeismicShake:
1 bierzesz pod uwage tylko to co pasuje pod Twoja teorie- jak ten wpis z reddita;)
2 No i ile sie przyłącza i zarzyna ludzi na ulicach czysto w imię religii? Fakty, fakty fakty
Jedynie jak sie przyłączają, to jadą do Syrii i to jest fakt, ale to nie jest front ogółu, tylko promil. Taki sam jak promil debili w Polsce ktory hailuje.
Islam nie daży do zabijania, tak jak chrześcijaństwo- pojedyncze teksty o zabijaniu niewiernych znajdziesz w obu księgach.
Islamski radykalizm zrodził sie przede wszystkim z winy konfliktów, jakie tam sie toczyły- a prym wiodły niestety państwa zewnętrzne, z
  • Odpowiedz
@wykoptomka: Dużo rodzin (nie mężczyzn z pieniędzmi i iPhonami w ręku którzy wyrzucili dzieci do morza), potrzebuje pomocy ale jest na terenach objętych wojną i nie ma jak wyjechać. To właśnie im trzeba pomóc i jestem za. Teraz dowiaduję się, że jeden z zabitych zamachowców był "uchodźcą z paszportem syryjskim" a auto z 4 uzbrojonymi facetami sforsowało bramki autostrady A10 i jadą do Paryża a obozy dla uchodźców nagle pustoszeją..
  • Odpowiedz
@wykoptomka:
1 Piszę, że rozważam i biorę pod uwagę jako możliwość, a ty o podpasowywaniu się pod moją teorię? Powoli zaczynam wątpić w tor twojego rozumowania.
2 Czemu zakładasz z góry, że plan terrorystyczny ma się wykonać od razu, bez żadnego wieloletniego przygotowywania. Ja nie twierdzę, że tak jest ale pytanie 'no i gdzie się teraz zarzynają na ulicach?' jest lekko ignoranckie. Tak samo nie sądzę, że odpowiedzialni za wczorajszy
  • Odpowiedz
Islam nie daży do zabijania, tak jak chrześcijaństwo- pojedyncze teksty o zabijaniu niewiernych znajdziesz w obu księgach.

Islamski radykalizm zrodził sie przede wszystkim z winy konfliktów, jakie tam sie toczyły- a prym wiodły niestety państwa zewnętrzne, z naszego zachodu.


@wykoptomka: Jeszcze tylko to wrzucę, bo mówisz że jesteś otwarty na wiedzę, mówisz o poszerzaniu horyzontów to może będziesz chciał popatrzeć też z perspektywy nie radykalnych islamistów co nieco:
https://www.youtube.com/watch?v=bV710c1dgpU&t=2m25s
  • Odpowiedz
@wykoptomka: Czy ja się odniosłem do tego co on mówi? Umiesz dyskutować na wyższym poziomie niż ciągłe ad hominem? Po prostu jeśli jesteś otwarty na nowe punkty widzenia to obejrzysz i ten, no chyba że jesteś hipokrytą. I wtedy bazując na tym co mówi, bazując na reakcji ludzi na widowni przyjdź z kontrargumentem bo na razie nie wiem do czego mogę się odnieść.

A koleś to: "Fahad Qureshi, who founded
  • Odpowiedz