Wpis z mikrobloga

Mirki... Mam taki problem, chodzi dokladnie mi o to, ze zawsze chcialem miec trojkata ze swoja dziewczyna, tylko nie wiem jak ja podpytac, bo wiadomo ze wprost nie zapytam, bo szkoda zwiazku, mysle ze znajduja sie tutaj tacy specjalisci ktorzy by mi poradzili :) tylko prosze o nie wypowiadaniu sie osob ktore, nawet kobiety nago nie widzieli... #trojkat #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #corobic
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaTuTylkoPoPlusa: tak naprawde to ci nie doradze, gdyz puki co nie kreca mnie trojkaty. Jestem konserwa pod tym wzgledem i chce sie oddac jednej kobiecie w calosci... choc czasy sie zmieniaja i kto wie co bedzie pizniej, w razie czego bede wolal:)
  • Odpowiedz
@Aerials: czemu uwazasz ze nie doroslem? I dlaczego uwazasz ze cos musze sobie wyobrazac? Ciezko odpowiedziec na pytanie? Doroslosc polega na prowadzeniu rozmow nawet tych nie wygodnych...
  • Odpowiedz
@Aerials: moze rozumiem ale chce sie upewnic czy moj tok rozumowania jest poprawny. #logikarozowychpaskow mowi domysl sie a my zyjemy w 21 wieku i mamy buzie, umiemy pisac i nie zawsze musimy sie domyslac...
A rozmawiac mozna na wiele tematow, s--s nie jest mi obcy i nie wstydze sie rozmawiac na ten temat;)
  • Odpowiedz