Wpis z mikrobloga

@krasecz: 8 terrorystów to odsetek imigrantów tak mały, że twój komentarz jest idiotyczny. Polacy zgwałcili angielkę w UK kilka lat temu, głosna sprawa była. I co? I gówno.

Ja też nienawidzę muzułmanów, ale mówienie żę jak przyjmiemy 5 tysięcy to będzie u nas Paryż jest #!$%@? świadectwem takiego raka mózgu że aż mnie to #!$%@?. Wykopki mają kompleks zachodu, tak stresznie chcielibyście żeby u nas były takie problemy bo wtedy całe
@Krisskow: Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Tu nie chodzi o to kto ma więcej muzułmanów, a kto mniej. Tu wystarczy kilka osób i niezależnie czy jest to 8 osób ze 100 czy z miliona. Pokazuje to, że nie ważne jak duże ilości, bądź jak niektórzy uważają małe będą przyjmowane zawsze może przejść kilku i zabić setki.
Więc proszę mi nie #!$%@?ć, że 5000 to mało bo Francja to kilka milionów muzułmanów
@krasecz: Ja jakoś nie mam zamiaru zabijać ludzi, ale na ulice będę bał się wyjść bo teraz ciemna karnacja = #!$%@?.

W każdej grupie, zwłaszcza biednej i niedouczonej znajdą się osoby którymi łatwo manipulować. My musimy walczyć z tym, wpuszczając jedynie osoby chcące poprawić swój byt nie poprzez branie zasiłków, ale poprzez pracę i naukę.

Osoby które piszą że należy walczyć siłą, niech się pukną w łeb.
USA nigdy nie prowadziły polityki multi-kulti a WTC #!$%@? im. Zrozum, że te kilka osób może #!$%@?ć i tak i tak


@Krisskow: haha, tak własnie, brodaci terr( ͡º ͜ʖ͡º)orysci dwoma samolotami #!$%@? 3 budynki WTC