Wpis z mikrobloga

To co widzę w telewizji po ataku we Francji to magiczny festiwal #!$%@? na jaki pozwolić sobie może tylko bezmózgie lewackie społeczeństwo. Nie wiem czy ktoś ogląda TVP Info, ale z tego co mówi ich "ekspert" to jest NASZA WINA, że do takich sytuacji dochodzi, bo to my im nie pomagamy. Znowu zrobią marsz przeciwko atakowi jak to było z "Szarliebdo". Ja nie wiem co się musi stać, żeby w końcu świat przejrzał na oczy...

Patrząc szeroko, na gorąco przez pryzmat geopolityczny, najlepiej na tym wychodzi Rosja i Władimir Władimirowicz. Teraz to on staje się opoką w walce z ISIS i wyciąga rękę do USA w sprawie koordynacji działań. Tego politycznie chyba nie dało się lepiej rozegrać (powrót do życia po imbie na Ukrainie).

Parafrazując mem z #sadfrog który krąży po necie:
"Urodzony za późno, żeby odkrywać Swiat, urodzony za wcześnie, żeby odkrywać Kosmos, urodzony w idealnym momencie, żeby widzieć upadek Europy".

#gorzkiezale #francja #atak #isis #terroryzm #telewizja #neuropa #4konserwy
  • 6
  • Odpowiedz
@Asparanoiks: Ta, jakaś kretynka w Polsat News mówiła ze to przez ksenofobie bo muzułmanie się czują źle i się boją dzieci do szkoły wysyłać albo ich nie stać na to. Dlatego stają się radykalni biedactwa.
  • Odpowiedz
Jeżuuu, ekspert dalej swoje, że jutro ten atak będzie na porządku dziennym i nas już nie będzie obchodzić. Mnie to osobiście będzie zajebiście #!$%@?ć. Boję się tego co jutro usłyszę, jak następni geniusze z TV się obudzą.

Kilkanaście lat temu oglądałem dokument w którym mówiono, że w Brukseli najpopularniejsze imię dla chłopca do Mohammed, że belgijscy "obywatele" którzy pochodzą z Bliskiego Wschodu nie chcą się asymilować. Już wtedy mówiono, że w ciągu
  • Odpowiedz