Wpis z mikrobloga

#starwars #film
Pierwszy raz będę oglądał Star Wars. Dziś zaczynam całą sagę od początku. Do tej pory widziałem tylko pierwszy epizod kupę lat temu w kinie i średnio mi się podobał z tego co pamiętam. Widziałem też jakieś fragmenty 2 i 3 ale nie pamiętam prawie nic z nich. Zobaczymy czy zmienił mi się gust od tego czasu. "Starych" części nigdy nie widziałem ale słyszałem że są ciekawsze niż "nowe". Do tej pory za najlepsze uniwersum ScFi uważam to wykreowane na potrzeby Mass Effecta a na drugim miejscu Star Gate. Zobaczymy czy kolorowe miecze przypadną mi do gustu.
Firo - #starwars #film 
Pierwszy raz będę oglądał Star Wars. Dziś zaczynam całą sagę...

źródło: comment_CJqM02TyGq4EUO8Sja5bJt8yi95zPL9y.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@Firo: olej nowe. Zacznij od 4 5 i 6 a dopiero potem 123. Inaczej nie powinno sie tego oglądać bo stare tracą przez obejrzenie nowych. Spojlery...
  • Odpowiedz
@Firo: Powiem Ci, że mocny jesteś. Sama saga trwa jakieś 14 - 15h, a jak doliczysz do tego jeszcze reklamy z AXA to dobijesz pewnie to 24... z czego na nowe to torche szkoda życia...
  • Odpowiedz
@Uncle_Ben: Nie no na raz tego nie mam zamiaru oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę sobie dawkował oczywiście. A co do reklam to będę je zwyczajnie przewijał. Nagrywarka w dekoderze to jednak mega sprawa. Jedyne filmy jakie oglądam w TV to te na HBO i C+, na pozostałych stacjach nagrywam i dopiero oglądam przewijając reklamy.
  • Odpowiedz