Wpis z mikrobloga

Mój współlokator za ścianą zrobił sobie wczoraj o 23 imprezkę nie zapraszając mnie. Przyszło ze dwóch chłopów i sie śmiali, heheszkowali. Nie wiem o której poszli, ale nie umiałam zasnąć miliard + jak już wychodzili wszyscy to mnie obudzili, bo chyba poniósł ich melanż bo któryś się wywalił w przedpokoju.
Ale no zemsta jest słodka, o 10 rano go jeszcze nie było wtfff teraz wróciłam z zajęć i on chyba kima. Tak całkiem przypadkiem za chwilę będę napieprzać odkurzaczem po całym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gunwowpis
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@consummatumest: Dlaczego nie zaszłaś i nie powiedziałaś żeby byli ciszej bo nie możesz spać?
Czemu dla ciebie spotkanie 3 kumpli to impreza?
Czemu chciałaś zaproszenie na chłopski wieczór?
Czy jak zachodzą do ciebie koleżanki na damskie pogaduchy to tez go zapraszasz?
Czemu mieszkasz z gościem będąc różową?
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm:
1) bo o-----u inbe dopiero pierwszy raz, może się nie widzieli sto lat i chcą sie nagadać, jak to się będzie powtarzac to wtedy porozmawiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) tak mi się tylko powiedziało
3) nie chciałam
4) nie zapraszam
5) a czemu nie? fajna lokalizacja, podobało mi się to co? miałam nie wynająć bo jakiś koleś tu mieszka? xD wcześniej mieszkałam z 3
  • Odpowiedz
@consummatumest: Napisałaś, że zrobił imprezę i cie nie zaprosił, czyli jednak trochę chciałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przemawia przez ciebie dziwna logika, kolega urządził spotkanie był głośno spoko, ale gdy się siedzi przy alkoholu to w większości nawet nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy bardzo głośno. Wystarczyło pójść i im powiedzieć normalnie jak ludź, że są za głośno, a ty masz na rano na uczelnie. Skuteczność
  • Odpowiedz
@consummatumest: jak można być tak okrutnym ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast upomnieć słowem, to od razu odkurzacz. Mieszkam aktualnie z 3 różowymi i jedynie co mnie w-----a to to, że trzaskają drzwiami niemiłosiernie(najgorzej jak jakaś wraca z melo o drugiej w nocy kiedy reszta śpi i nagle JEB). Normalnie jak coś się komuś nie podoba, to się to mówi, ale zastosuję tu twoją logikę i będę
  • Odpowiedz