Wpis z mikrobloga

@jemburaki: mam identyczne z ali dalem jakies 3/4$. Jest w uj poreczne i kilka razy uratowalo kindle przed lotem.
Zwlaszczaw komunikacji miejskiej, jedna reka sie trzymasz druga pewnie trzymasz kindla. I nie ma problemow, ze ktos ci kindla wytraci plecakiem, albo poszturchnie.

Ogolnie etui zajebiste, no i wbudowane magnesy wiec wybudzanie poprzez otwarcie dziala bez problemu.
@jemburaki: nie zauwazylem zeby sie slizgal. Tyle ze ja woze go w torbie na ramie, wiec ona raczej nie majta sie jak plecak. I wewnatrz tez specjalnego #!$%@? nei ma, zeby sie okladka otwierala/przesuwala.
Jak wybijam gdzies z plecakim, to zazwyczaj mam w cholere jeszcze rzeczy w srodku i wtedy kindla z okladka wkladam dodatkowo w filcowy kondon.
@jemburaki: Powiem Ci, ze jak czytam Kindla w domu to ściągam etui, bo sam Kundel jest leciutki i wygodnie się go trzyma. Etui używam tylko, jako zabezpieczenia podczas czytania w komunikacji. Bierz zwykłe i proste etui bez zbędnych dodatków.
@Varajin: Ale to raczej masz inne etui bo z tego co na obrazku bardzo ciężko się wyciąga. Sam wyciągam w domu i takie podobne wywaliłem bo się połamało jak chciałem wyjąć kindla