Wpis z mikrobloga

#urodziny #gorzkiezale #feels
Przyuważyłem, że wszystkie Mirki i Mirabele częstują cuksami gdy mają urodziny, jakiś taki wykopowy zwyczaj. Nie lubię słodyczy, więc średnia hawajska dla wszystkich! W sumie to zwisają mi też plusy, bo ja o czym innym... Ja po prostu w ogóle nie cieszę się z kolejnej przysłowiowej świeczki na torcie...

Otóż, nie robię dziś żadnej imprezy, nie zapraszam nikogo, rodzinka też nie wpada, bo nie chciałem. Nie mam się z czego cieszyć, ostatnio zależało mi jedynie na 18 urodzinach, potem to było mi już to obojętne. Jak zwykle dostanę parę telefonów, smsów, reszta znajomych odbębni co trzeba jak im wyskoczy powiadomienie na fejsie. Czemu tak? A bo w sumie co tu świętować? Jako magister pracuje za taką pensję, że po odliczeniu wszystkiego + drogie bilety mam ledwo 1500 zł na rękę. 6 lat studiów i taka robota, dziękuję bardzo. Kobiety nie miałem już dawno i ten brak miłości do innej osoby też daje się we znaki, chyba najbardziej ze wszystkich. Ostatnio złapało mnie przygnębienie, bo w sumie daję sobie 5-6/10, ćwiczę, biegam, trenuję, nie poprawia mi to jednak nastroju. W rodzinie jedna osoba przechodzi poważną operację. W domu wiem, że ciężka sytuacja finansowa, bo kredyt.
Ten dzień spędzę dziś sam (mam wolne), zamówię właśnie pizzę, odpalę film na cda, przeleżę cały dzień.
Czy tylko ja to wszystko tak źle oceniam, może przesadzam? Też macie takie podejście do urodzin?

Pobierz mat1989 - #urodziny #gorzkiezale #feels 
Przyuważyłem, że wszystkie Mirki i Mirabele...
źródło: comment_WKscTzqufhoMARSPVIlZM0Kei3atGboC.jpg
  • 20
@mat1989: ja już od kilku lat urodzin po prostu nie obchodzę. Datę urodzin ukryłem na fb, wiec ze znajomych pamiętają może ze dwie osoby, ale wiedzą że nie lubię życzeń. Od rodziny muszę odebrać dokładnie 4 połączenia na urodziny i 4 na imieniny i na tym kończy się moje "świętowanie"
W tym momencie jest to dla mnie taki sam dzień jak inny
@mat1989: Ja nawet osiemnastkę olałam i większość znajomych nie wiedziało, że mam urodziny. Nieliczni pamiętali, bo wypadają w Dniu Matki, więc to im w pamięci utkwiło. Wolę świętować jakieś moje sukcesy niż urodziny czy imieniny.