Wpis z mikrobloga

Siema. Jestem drukarką HP. Rozumiem że Ci się spieszy ale wyluzuj! Szczęśliwi czasu nie liczą! Pozatym o co Ci chodzi?! Budzisz mnie, bez dzień dobry zero miłości wyrozumialości i chcesz żebym ot tak zaczęła drukować? Żartujesz prawda? No powiedz że żartujesz. Nie? A nawet jeśli tak to taki #!$%@?. Masz czas. Teraz #!$%@? czekaj aż zacznę wtedy kiedy ja chcę. #!$%@?.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #takaprawda #elektronika
  • 15
@darek4099: powinno być coś jeszcze w stylu "co?! nie stać cię na oryginalne tusze? jak mnie kupiłeś to ostatni raz wtedy widziałam oryginalne kardidże, nie zasługujesz na mnie więc wyświetlę ci komunikat o wykryciu nie oryginalnych części i przestaje drukować"
@darek4099: wypieprz... wyrzuć znaczy cholerę na śmietnik, kup sobie laserówke. Po tygodniu sam się sobie będziesz dziwił, jakim cudem wcześniej uważałeś, że atramentowa plujka to jest to, czego potrzebujesz.
@darek4099: "I co myślałeś, że jak tuszu jest jeszcze 30% to wystarczy na milion stron? #!$%@? do sklepiku frajerze"

"CO NIE ORYGINALNY TUSZ??? PROSZĘ CZEKAĆ TRWA KASOWANIE TWOJEJ PRACY LICENCJACKIEJ" (w sumie tak nie jest JESZCZE ale kto wie co w przyszłości szaleni konstruktorzy... wróć szefowie działu sprzedaży wymyślą)