Wpis z mikrobloga

Siema. Mam dla Was małe #rozdajo i przy okazji wielką prośbę. Mam nadzieję, że nikt nie odbierze tego źle, ale potrzebujemy małej pomocy, mianowicie bierzemy udział w konkursie na najlepsze jedzenie pizzaportal top takeaway, głosowanie kończy się jutro o godzinie 10:59:59. Jest to dla nas ważne ponieważ wygrana knajpa otrzymuje naprawdę spory zastrzyk reklamy, która w chwili obecnej jest dla nas sporą szansą aby się wybić. Wiadomo wyższe obroty = większe możliwości promocyjne dla klientów, więc nasi klienci tylko na tym skorzystają. Do rzeczy, każdy kto w wyżej wspomnianym konkursie odda na nas głos za pomocą smsa, po okazaniu go otrzyma w naszym lokalu 20% rabatu na pizzę, co 5 osoba otrzyma 25% rabatu, co pokryje koszt smsa z nawiązką (sms 2,40 zł). Dodatkowo spośród wszystkich plusujących znów rozlosujemy 2 duże pizze.
Link do głosowania: http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/american-stars,29712,1467738,t,id,kid.html
#americanstars #gdansk #pizza
Pobierz l.....r - Siema. Mam dla Was małe #rozdajo i przy okazji wielką prośbę. Mam nadzieję,...
źródło: comment_1BboKSywKXzRPH7xYAcXmux1TR86NSDm.jpg
  • 37
@lsnazr: Nie musisz przypominać, w ten weekend albo następny wbijam krzyknąć żebyś sam wiesz co z kontem i na sweet onion ( ͡ ͜ʖ ͡)