Wpis z mikrobloga

KORWiN Watch strikes again.

Znalazłem bardzo ciekawy komentarz odnośnie korwina i jego wyborców, idealne połączenie #heheszki z #merytorycznywpis. Autor ujął wszystko najtrafniej a zarazem najkrócej jak się tylko da, polecam przeczytać, a kucom szczególnie - wziąć sobie do serca.

Korwin przyciąga w znacznej części charakterystyczny margines który można określić mianem "elektoratu inby" [nie mylić z elektoratem protestu].

Jest to elektorat który nie rozumie polityki, nie rozumie procesów politycznych ani istniejącego prawa.

Traktuje on scenę polityczną jak wybieg dla gladiatorów, a swój głos oddany na polityka jak spuszczenie psa ze smyczy, który rzuci się innym politykom do gardła.

Każdy dzień to nowa dawka "inby" i "emocji" w postaci "masakracji"

Korwin jest dla tego elektoratu stale atrakcyjny, gdyż od lat wciąż aktywnie kontestuje obecny system, nagrywa mnóstwo materiałów, a jednocześnie - udaje mu się stale unikać odpowiedzialności za rządzenie i za skutki zmian o których GADA, że chciałby je wprowadzić.

Korwin wręcz upaja się trwaniem w permamentnej, pozaparlamentarnej opozycji i nie jest zainteresowany taką działalnością polityczną, dzięki której nie mógłby jednocześnie realizować się jako publicysta i komentator.


#jkm
#korwin
#wybory
#neuropa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lerner: da się to zauważyć w przypadku rozmów, w których rozmówcy prowadzą normalną dyskusję, bez ataków, po prostu mają inne zdania, a ludzie już zachwycają się 'masakrą'
  • Odpowiedz
@lerner: Przyznam dyskutowałem o tym z jednym mirkiem i też określiliśmy, że to elektorat beki, inby...nie zdziwiłoby mnie jakby to był ten mirek z którym gadałem ;-)
  • Odpowiedz
@lerner: Ta i potem spora część wyborców ma mu za złe że szokuje, hitleruje i odprawia inne cyrki jak i inni (trąbka). Nie ma to jak zaszufladkować wszystkich według własnego osądu.
  • Odpowiedz
@ediz4: a to istnieje ktoś kto po pierwszym hitlerowaniu, spojrzeniu na jego świtę i osiągnięcia w ciągu 25 lat nadal jest w stanie na niego głosować bez akceptacji takiego stanu rzeczy? LOL. Ja zawsze myślałem, że ludzie na niego głosują, bo im się to podoba. To jest przecież główny punkt programu korwina i nie ma nic poza tym.
  • Odpowiedz
@lerner: Kolejne uderzenie jakiegoś anonimowego gościa, który wypisuje sobie jakieś bzdety bez pokrycia na fanpejdżu, a pół wypoku w to wierzy, bo tak. Bo ma nazwę KORWiN - Watch, więc jest wiarygodny.
  • Odpowiedz