Wpis z mikrobloga

#reddit #bekazlewactwa #heheszki #oswiadczenie

No k---a jak tu nie mieć beki z lewactwa? xD Napisałem na reddicie że lubię białe jasne (takie wiecie tzw. pale girls) dziewczyny. Zostałem nazwany szowinistą, chamem, ludzie dziwili się jak mogę tak pisać, że zostałem wychowany w idei gloryfikacji białych. Dowiedziałem się że jestem pieprzonym rasistą i nie powinienem się odzywać jak mam tylko tyle do powiedzenia bo nikogo to nie obchodzi.

Jak napisałem pod tym postem że jestem czarny, i gratuluje że nazwaliście "czarnego rasistą za to że lubi białe kobiety", to mnie debile zaczęli przepraszać że nie wiedzieli xD

Kto jest rasistą lewaczki? Czemu biały lubiący białe jest rasistą, a m----n lubiące białe już nie? xD
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eragonn14: niekoniecznie. Zalezy od kontekstu. Ale nie uwazasz ze takie twierdzenie rodzi automatycznie pytanie "dlaczego"? Bo jesli chodzi o pieprzenie, to w przyrodzie panuje wybitny egalitaryzm :)
  • Odpowiedz
Ale nie uwazasz ze takie twierdzenie rodzi automatycznie pytanie "dlaczego"?


@Nabucho: Nie, nie rodzi. To jest osobista preferencja, lub uwarunkowanie. Rasizm nie ma tu nic do tego.
  • Odpowiedz
@Nabucho: Czyli Ty lepiej wiesz o co chodzi człowiekowi, który powie "zatrudniam tylko białych pracowników" niż on sam ;) ?
Jeśli było by to w kontekście "W mojej firmie nie ma miejsca dla czarnych. Zatrudniam tylko białych pracowników" to jest to rasizm.
Jeśli natomiast napisał by "W mojej firmie nie ma czarnych. Zatrudniam tylko białych pracowników" to nie ma tu rasizmu. Ale lewusy i tak go tu widzą (
  • Odpowiedz
@Norwag93: czyli tak zinterpretował sobie prawaczek swoje śmieszne wpisy xD

a z linka wklejonego wynika, że twoje komentarze zostały usunięte, bo są nie na temat i nikogo nie obchodzi jakie lubisz dziewczyny.

Chcesz tego czy nie, na reddicie nie ma takiego burdelu jak na wykopie i nie każdy może wklejać swoje trzy grosze gdzie popadnie.
  • Odpowiedz
@Norwag93: nie martw się. Ja ostatnio zgarnąłem hehehejt za nazwanie szafiarek nieprzydatnymi społecznie :) "A co ty osiągnąłeś w zyciu żeby je oceniać?", "Od kiedy ludzie mają wykonywać jedynie zawody potrzebne do przetrwania?", "Przynajmniej mają pasję." - rak mi rozkwitł.
  • Odpowiedz