Wpis z mikrobloga

No zdjęć nie zrobiłem jeszcze. CBR jest w pięknym malowaniu czerwono fioletowym. Na jezdzie próbnej miałem kupe w majtach. Chodzi jak marzenie. Idę do garazu zaraz.
@Rubens: Dziś jest u mnie ten bazar :) Jutro zlot Gwiezdzisty. Cała Czewka w motocyklach dzisiaj i jutro :) Kupilem dziś kurtkę w sklepie piekna Alpinestar ale droga suka. Na bazarze bylem ale ludzi cala masa i ciężko coś obejrzeć nawet. Co do przyjazdu do innego miasta to nie czuje się na siłach jeszcze. Jak narazie to motorek panuje nade mną a nie ja nad nim :) Dziś pojezdzilem spokojnie po
@Rubens: Za kurtke dałem 700 ale jest ultra wygodna i swietnie wyglada a kask mam tani za 170 Ls2. Kask jest bezpieczny tylko nie jest wybajerzony, wiem co mówię. Kupie niebawem lepszy jak mi zacznie hałas bardzo przeszkadzać. Brakuje mi butów porządnych i spodni ale to w przyszłym tyg. Się dozbroje. Rękawice mam za 150 tschul. Niezle nawet.
@Rubens: Jeździłem dziś troche po miescie po poludniu. Bylo spokojnie. V-MAX miałem 85km/h i pomalutku ucze sie brac zakrety. Fajne uczucie jak wszyscy mi machali na motorkach :) Nie czulem sie taki zielony :) Ruszam juz sobie coraz plynniej i nie zdaza mi sie dodac za duzo gazu jak narazie. Raz mi zgasl, bo puscilem sprzeglo a mialem na jedynce bo machalem gosciowi ze go puszczam, bo stanal na srodku i
@Rubens: No jaram sie, ale strasznie męcząca jest jazda, mimo calej gamy pozytywnych emocji. Nie przywykłem jeszcze chyba do tych wrazen, no i ciagle pelne skupienie. Juz czaje filmik.
@Rubens: Heh. To pierwsze moto po L i to po roku czasu :) Mam kolegę doświadczonego w jeździe który też naprawia moto. Doradził, przepierdzielił moto na jeździe próbnej. Wszelkie testy przeszła bez zarzutu. Bardzo chciałem coś w plastikach, mocnego ale przyjaznego na poczatek. CBR nie jest idealem w tej kwestii ale to najlepsze wyjście z sytuacji. Filmik super o LWG gośc tez Honda jeździ tylko nowszą. Boję się strasznie i już
@DeXteR25: Ahaa :) No ja robiłem prawko 2lata temu, i przymierzam się do sv650... Mam nadzieje że źle nie będzie ;) Ja jeszcze nie kupiłem a już się boje,ale jak słysze że ktoś kupił moto,albo widzę te filmiki to aż mnie skręca ;) Będzie dobrze :)