Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano #bruksela prawie ze stala (glowne drogi wjazdowe do Brukseli i do centrum). Omijam wszystkich na skuterze a oni na mnie trabia, mysle se co jest? Ale slysze znowu trabienia i obok mnie znowu ktos na skuteru a pozniej ktos inny na motocyklu a samochody dalej stoja :D.
Na skuterze jezdze dopiero tydzien, skonczylem pierwszy etap docierania i juz moglem sobie pozwolic na takie omijanie i wyprzedzanie (wczesniej nie robilem zeby kierowcy nie musieli mnie znowu wyprzedzac 100 metrow dalej...).
To taki bol dupy kierowcow samochodow czy co?

#skutery #motocykle #motoryzacja
  • 5
@WutkaBXL:
Nie znajo, nie rozumiejo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Doceń to że drzwi na Ciebie nie otwierają, bo widziałem takie przypadki. A mieszkam w małym mieście.
Ale tu gdzie obecnie studiuje czegoś takiego nie zaobserwowałem (co prawda rowerem tu jeżdżę ale działanie to samo, korki omijam).
Jest nadzieja dla nas
@Stitch: Wlasnie pierwszy raz sie spotkalem. Wczesniej (poprzedni tydzien) jezdzilem poza Bruksela, i czasami ominalem jak znalem droge i wiedzialem ze na swietle tylko kilka samochodow przejedzie, i tu sie nie spotkalem z tym. A w Brukseli od razu, kilometr od wjazdu :D.