Wpis z mikrobloga

Szukam książki o tytule "Gas Turbine World Handbook", edycja obojętna, ale im nowsza tym lepiej. Nie orientuje się ktoś gdzie ją szukać (do wypożyczenia, przejrzenia na miejscu albo zakupu, ale w przystępnej cenie)? Wszystkie biblioteki w mojej okolicy przejrzałem (Gliwice), internet także (pdfy, fora z inżynierskimi książkami, torrenty itd.), lecz nigdzie jej nie mogę dorwać. Jestem na tyle zdesperowany, że mógłbym ją kupić - ale jej oficjalna cena to 170$ + 30$ shipping + pewnie VAT, czyli pod 1000 zł. Tyle nie jestem w stanie wyłożyć (maks. 300 zł, z bólem). Ale nigdzie poza oficjalną stroną, nie mogę jej znaleźć. Ma ktoś jakiś pomysł albo może ma do tej książki dostęp? Potrzebuję charakterystyki dla turbiny (ogólnie jak najwięcej danych dla konkretnego modelu wraz z charakterystykami dla gazu ziemnego oraz gazu ze zgazowania biomasy), a dane z ulotek producentów są dla mnie niewystarczające.
#energetyka #pracainzynierska #studbaza #studia #inzynieria
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fabru: Tak, nie ma.
@GrzegorzSkoczylas: Nawet na to nie wpadłem, ale już napisałem do niego. Jeszcze jutro spytam się promotora, czy nie wie gdzie ją znaleźć. Inna sprawa, że sporo książek które czytałem o turbinach gazowych (w tym polskich i mojego promotora) odwołuje się do tej książki. Czyli musieli ją skądś wytrzasnąć. Jeszcze jedno źródło takich danych to baza programu Ebsilon, spróbuję załatwić licencję.
  • Odpowiedz